Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Parlagfű allergiások ezekről...

Parlagfű allergiások ezekről a gyógyszerekről: aerius 5mg, avamys tapasztalatok? Esetleg mást kaptatok? Mióta vagytok allergiások?

Figyelt kérdés

2011. okt. 11. 22:11
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Tényleg mivel??
2011. okt. 14. 19:49
 12/24 A kérdező kommentje:
Furi, h többen nem írtak, pedig van, ahol 3000 a nyilvántartottak száma...
2011. okt. 14. 19:51
 13/24 anonim ***** válasza:
36%

Az a baj, hogy nemigen gondolkodnak abban az emberek, hogy az allergiát is saját maguknak csinálták meg. Az az igazság, hogy annyira eltávolodtunk már a természettől, a természetes táplálkozástól, a természetesen nyugodt, kiegyensúlyozott életviteltől, hogy az emberek nem is értik meg, ha valaki arra akarja őket rávezetni, hogy ne másban keressék a hibát, hanem gondoljanak bele, mik azok a tényezők, amik miatt annyira legyengült az immunrendszerük, hogy már nem győzi a sok terhelést, és elkezd maga ellen fordulni.

Ilyen esetben, higgyétek el nekem, nem a gyógyszer fog segíteni. Meg kell érteni, hogy csak akkor lehet megint egészséges valaki, ha azt a rossz életvezetést meg tudja változtatni, ami idáig hozta. Ez a változtatás egy összetett kérdés, nincs is rá mód hogy részletesen taglaljam, a lényeg az, hogy mindenkinek magának kell kinyomoznia a saját életén belül, mik azok a táplálékok, mik azok a konfliktusok, mik azok a méreganyagok, és lelki tényezők, amik miatt az immunrendszere nem megfelelően működik. Ha az illető ezeket felfedezi, és megpróbálja kiiktatni az életéből őket, akkor van esélye a teljes gyógyulásra.

Munkám során sok elkeseredett allergiás beteggel találkoztam, és találkozom ma is, akik utolsó esély reményében keresnek meg minket, mert már a lehetséges összes kezelést kipróbálták és az összes gyógyszert is beszedték, mégsem javult az állapotuk soha. Nem mondom, hogy elsőre mindenki megérti a mondanivalónkat, hiszen nem egy általánosan közkinccsé tett módszer a miénk, (és ez nem a mi hibánk )mégis, mikor a javaslatainkat betartva később visszatérnek, szinte mindenki javulásról, de leginkább teljes gyógyulásról számol be. A legnagyobb problémának azt látom, hogy az emberek még nem tudnak elfogadni más, nem a jelenlegi orvoslás által javasolt terápiás módszert, mert ezek teljesen el vannak dugva a nagyközönség elől, nem kapnak rá lehetőséget hogy nyíltan élhessenek ezekkel. Több ilyen természetes terápiás lehetőség is létezik, a miénk a valóban hatásos mennyiségeket használó vitamin-terápia. Sőt, még ma is él az a tévhit, hogy a vitaminokkal vigyázni kell, mert túladagolgatók. Ezzel szemben a vitaminok olyannyira fontos részei az életünknek, hogy nélkülük nem is létezhet élet. A mai emberek nagyfokú vitamin-hiányban szenvednek, véletlenül sem áll fenn túladagolás veszélye. A veszély inkább abban rejlik, hogy eltitkolják előlünk mennyire fontos, hogy pótoljuk a táplálékokból hiányzó vitaminmennyiségeket. És nem elég hogy eltitkolják, még el is akarják taposni azokat, akik ezeknek a nélkülözhetetlen anyagoknak a terjesztésével, forgalmazásával foglalkoznak. Vannak viszont olyan józanul gondolkodó emberek, akik a sok támadás ellenére is felvállalják hogy mégis eljuttatják embertársaikhoz a vitaminokat, mert ezek segítségével olyan csodálatos eredményeket lehet elérni, és olyan sok szenvedéstől lehet megszabadítani sokakat, hogy azok, akik még nem próbálták ki, talán el sem merik hinni. Éppen ma hallottam egy ismerősömtől, akinek a fia orvosi egyetemre jár, azt tanítják nekik, hogy a ma már egyre többfajta nagy dózisú vitaminkészítmény kivétel nélkül halált okoz ha hosszútávon szedi valaki.

Sajnos csak azt felejti el aki ilyet tanít nekik, hogy kb 10 éve lehet hozzájutni ilyen nagyobb adag vitaminokhoz, tehát már legalább 10 éves tapasztalat van azzal kapcsolatban, hogy mit tapasztalnak a vitamin szedők.

Rengeteg szép gyógyulás, boldogabb életek, gondtalan, betegségmentes korszak. Sehol egy mérgezés, sehol egy túladagolás-tünet, csak sok megelégedett ember.

Tehát fontos az életvitel és fontos hogy pótolva legyenek a hiányzó tápanyagok. Ennyi. A többi már jön magától, persze nem egy vagy két nap alatt, hanem legalább fél évet kell várni az eredményre, de aki már annyit szenvedett mint a hozzánk ellátogató allergiások, azok vígan kibírnak még ennyit, hiszen egymásnak adva át a tapasztalatokat, tudják hogy a gyógyulás náluk is eljön.

2011. okt. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Háp én porul jártam ezzel a szar gyógyszerrel! kidobtam rá nem kevés összeget és olyan mellékhatások jöttek ki, h nagyon rosszul lettem! pl. szédülés minden nap és elég zavaró volt, de a legrosszabb, hallucináltam is, aztán pár nap kiesetek a kezemből dolgok, mellé öntöttem az italt ez 1x, emellett ingerült és fáradt is lettem, aztán annyira fájt a fejem bal old., aztán egy pillanatra nem hallottam a bal fülemre és utána csengett. hogy rühellem az orvosokat!gyógyszergyártókat! Persze már nem szedem, csak a mai anyagias világban sajnálom ezt a kidobott pénzt!!!
2011. okt. 22. 12:02
 15/24 A kérdező kommentje:

Ezt egy orvos mondta, h valaha támogatás járt allergia gyógyszerre, csak ahogy fogyott a pénz, szép lassan vették vissza a támogatást először 50%, majd teljesen megszűnt. És azzal indokolták, h még senki sem halt bele!!

De kedves!!

2011. okt. 29. 23:33
 16/24 anonim ***** válasza:
21%

Nem egészen ezt gondolom, én már egy kicsit mögé látok az intézkedéseiknek: először, amikor kidobnak a piacra egy újnak nevezett készítményt,(ez lehet hogy egyszer már más néven is forgalomban volt hatóanyag, csak más néven szerepelt)akkor még államilag támogatva hozzá tudsz jutni. Folyamatosan rágják az agyad azzal hogy mennyire szükséges a te állapotodban ez a gyógyszer, aztán mikor már te is elhiszed hogy e nélkül nem is tudsz meglenni, akkor elveszik a támogatást, úgyis veszed ha muszáj.

Szerintem ez így működik, mert az emberek nagy része még mindig szent írásnak veszi azt amit az orvosok mondanak neki.

Alakítsd át az életedet, és vedd a saját kezedbe a sorsodat.

2011. okt. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Meg van, amit írtál könyv, pdf formátumban vizsgáim után elolvasom.
2011. okt. 30. 14:47
 18/24 A kérdező kommentje:

Megtörtént rábukkantam egy természet gyógyászra ő készségesen segit!! Ja és a dr. lenkei cuccokat nem ajánlja!

Most nemrég megfáztam és gyógysz@r nélkül gyógyulok yeeep:))) Nem is dőltem úgy ágynak, mint máskor!!!

2012. márc. 6. 20:48
 19/24 anonim ***** válasza:

Homeopátiás szerrel végleg búcsút mondhatsz az allergiának. Nincs mellékhatása.

[link]

2012. márc. 7. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 Levander ***** válasza:
Én egy ingyenes orvostechnikai eszközt ajánlanék a sok felesleges gyógyszer helyett, amik csak átmenetileg hatásosak az életedben... A neve Ceragem. Ha van a környékeden központ, mindenképp látogass el! :)
2012. márc. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!