Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mellkasi CT-nél teljesen le...

Mellkasi CT-nél teljesen le kell vetkőzni felül? Egy egyszerű póló nem maradhat fenn?

Figyelt kérdés
Holnap megyek, a tüdőm nézik. De én rühellek mások előtt levetkőzve lenni! Sima póló rajtam maradhat vajon?
2011. okt. 20. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Sima póló mindenképpen maradhat, csak a melltartót vedd majd le alóla, mert a benne lévő fém csat, egyéb fém részek belezavarnak a felvételbe.
2011. okt. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az orvostol függ,voltam olyannal,ahol le kellett mindent vetni,es utoljara akinel voltam,az also fennmaradhatott.Szerintem ha nincs benne fem,nyugodtan fennmaradhat.
2011. okt. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy a melltartó nem maradhat a fémcsat miatt, vagy egyéb dolog, amiben fémes vagy (voltam már MR-en, meg orrüreg CT-n is). Szóval akkor a póló az ok?!
2011. okt. 20. 15:11
 4/5 anonim ***** válasza:
hát a CT szepmpontjából mindenképp OK, de garantálni nem tudom neked hogy nem fogják veled levetetni a pólót. én Miskolcon több száz vizsgálatot láttam gyakorlaton, és SOHA nem vetették le a pólót a mellkas vizsgálatokhoz, hogy máshol hogy megy azt nem tudom.
2011. okt. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akit esetleg ez a kérdés éredekel később: nem kellett levetni a pólót, csak a melltartót.
2011. okt. 24. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!