Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mandulaműtét utáni afta?

Mandulaműtét utáni afta?

Figyelt kérdés
Nagyon sok kb 14 kis pöttyöcske van ami iszonyatos csíp, szúr, fáj... Doki haza küldött így is kórházból... Napi 2x1 antibiotikum, ecsetelő, fájdalomcsillapitó. Csak a műtét után alapból alig bírok enni/inni, és ezek a kis afták mégjobban rontják a helyzetet. Mikor múlik el?? Valakinek volt már mandulaműtétje után, hogy beaftásodott?
2011. júl. 4. 22:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha biztosan afta, akkor a fent említett kezelésnél egyenlőre okosabb nincs. Ha tovább romlik, akkor vissza a rendelőbe, ha nem, akkor is több hét lehet mire teljesen rendbe jön!
2011. júl. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem is tele volt műtét után aftával a szám.. de ki kell bírnod nem sokára jobb lesz..:)
2011. júl. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

nekem a mandulaműtét utáni második éjszaka kezdődött az afta de olyan szinten hogy jobban fáj a torkomnál is! Alig birok enni miatta, nem a nyeléssel van a baj hanem magával a rágással! A nyelv oldalán/tetején is van egy legalább félcentis fehér valami és már a bőr is "hámlik róla", nagyon kellemetlen és nagyon fáj!

Vettem a gyógyszertárban mundisal gélt, remélem elmulasztja minél hamarabb...

2012. nov. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!