Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Beöntést kaphat a barátnőm ha...

Beöntést kaphat a barátnőm ha elmegy sürgősségire, mert már fáj a hasa a székrekedéstől?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert eddig csak egy véleményt hallottam, hogy nem kaphat. Lenne ennek valamilyen jogi akadálya? Mik a feltételei, hogy valaki kaphasson?
2011. febr. 8. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
ha indokoltnak tartja az orvos, akkor kaphat. miért nem próbálkozik szennateával? az kihozná, amit ki kell hozni:)
2011. febr. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én kaptam, két hétig nem tudtam wc-zni és bizony egy vasárnapi napon nem bírtam tovább annyira nagyra nőtt a hasam, felpuffadt és fájt, hogy kórház lett a vége, először kaptam ricinus olajat két evőkanállal de semmi, aztán jött a beöntés és még mindig semmi, erre jött egy nővér kesztyűbe és megkotort hát azt senkinek nem kívánom, ha ezt tudom inkább otthon pusztulok el.
2011. febr. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2 dl kávé feketén és üresen ;)


kizártnak tartom, hogy beöntést adnának neki ...

2011. febr. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat gyerekek, egyébként a kérdés az lett volna kb, hogy jogilag mik a feltételei x)
2011. febr. 9. 07:20
 5/5 anonim ***** válasza:
ha az orvos indokoltnak látja. ennyi a feltétele. ha nem akarja, akkor nem kell, viszont alá kell írnia mindenfélét, h szabad akaratából, saját felelősségre távozik...
2011. febr. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!