Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csajok! Ha az ÁEK-be akarok...

Csajok! Ha az ÁEK-be akarok járni nőgyógyászhoz terhesgondozásra, azt lehet csinálni, hogy csak úgy egyik orvoshoz kérek időpontot és azután mindig hozzá megyek?

Figyelt kérdés
Nem akarnám még felfogadni, de azért csak jó lenne mindig ugyanahhoz menni. Ha van jogosultságom oda járni, akkor megcsinálják nekem ingyen a kombinált tesztet ill. a 12. heti genetikai uh-t?
2011. márc. 18. 09:46
 1/5 anonim ***** válasza:
szia.én is felhivtam az áeket honvédot és mondtam hogy még nem jártam ott,és akkor kértem időpontot.és javaslom neked dr.unk pétert nagyon jo.én 12 hetes vagy és mindent csinál
2011. márc. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Én Gulyás Istvánra gondoltam, róla is sok jót hallottam. Akkor most a rendelők a Honvédban vannak a Róbert Károly krt.-on? A szülészet a Mávban?
2011. márc. 18. 12:37
 3/5 anonim ***** válasza:
gulyás doki a Máv-ban dolgozik!
2011. márc. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
lemaradt:a magán rendelője pedig a Bajcsy Zsilinszky ut 65.
2011. márc. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
[link] itt minden fent van a dokiról!Én hozzá járok és csak ajánlani tudom őt!bocs ,hogy több részletbe küldtem a válaszokat!
2011. márc. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!