Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A barátom volt ma nálunk...

A barátom volt ma nálunk 22éves és fájlalta a szivét meg azt mondta hogy zsibbad a fél arca! Mondtam neki hogy menjünk el orvoshoz! De nem akar menni! Mi lehet a baja, mit mondjak neki hogy elmenjen?

Figyelt kérdés
2010. jan. 3. 19:50
1 2
 1/13 anonim válasza:
Pedig ez nem gyerekjáték!Azonnak orvos,még mielőtt nagyobb baj nem lesz!Lehet teljesen banális a gond,de mindenképpen meg kell előzni a komolyabb problémát!Ha rám hallgatsz viszed is a dokihoz!Ha nem,akkor hícd ki hozzá!Ez nem vicc...Jobbulást neki!!!
2010. jan. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
lehet hogy idegzsábája van! Orvoshoz! Nincs éppen vizsgaidőszakja? Nem stresszes?
2010. jan. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Amugy a bal kar vagy bal arc zsibbadasa teljesen a szivhez kotheto (+ hogy szivfajdalom is). Minel elobb fel kell keresni egy orvost, amig nem keso. Kar, hogy nem akar elmenni, en is 22F vagyok, es nekem is van hasonlo gondom, de nem felek a dokitol, mert ezzel nem lehet viccelni. Nem akarlak megijeszteni, de ebbe hamarabb belehalhat az ember, mint ahogy a mento kierne, szoval nem szabad jatszani vele.
2010. jan. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
És milyen orvoshoz?Házi vagy van valamilyen orvos erre a szakterületre!!
2010. jan. 3. 20:25
 5/13 anonim válasza:

Ez akkor is egészség kategória nem párkapcsolat.Semmi köze szakításhoz farok merevedési gondokhoz stb.

Az ilyen önfejű hü|yéket addig kéne verni még észhez térnek.Mit szólsz hozzá ha bele pusztul?Jó lesz a tudattal élni hogy felfogása miatt,és a te semmittevésed miatt temették el?Gondolkozz el és lépj.

Nem kell a dráma mert az élete is lehet a tét.

ENNYI,jobb ha nem folytatom mert csak a durva dolgok jönnének............

2010. jan. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
kardiológushoz
2010. jan. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Amúgy újra én vagyok...az előző.Kardiológia...vagy a szíve vagy a keringése a hibás.Bár lehet kálcium-hiány,cukor probléma okozta zsibbadás,bár az nem okoz mellkasi fájdalmat...hívsz egy mentőt,az tudja mi hova tartozik...
2010. jan. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
20:26 mi van? :o te valamit nagyon elolvastál, baszod...
2010. jan. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
20:26 és első 20:28-ast ne keverjük, mert az nem te voltál XD
2010. jan. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Az a baja hogy odairtam a párkapcsolat témához!

Most eléggé megvagyok egy kicsit ijedve és aztse tudtam hirtelen hova irjak!Ez egy egyszerű tévedés!Te talán tökéletes vagy??

2010. jan. 3. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!