Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan tudnam ravenni eletem...

Hogyan tudnam ravenni eletem szerelmet, hogy elmenjen az orvoshoz (barmilyen bajaval)? Ez ilyen "pasis" dolog, vagy csak o ilyen?

Figyelt kérdés

Kerlek Benneteket segitsetek konkret tanaccsal, mert tobbfele problemaval is meg kellene latogatnunk a doktorbacsit (nem fertozoek, de akkor is!) es az en draga kiscsillag baratom egyszeruen NEM HAJLANDO elmenni.

Meg akkor sem ha megyek vele, es fogom a kezet.. :)

Elore is koszi mindenkinek!!!


2008. dec. 27. 19:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Beszélj orvossal: mondd el a tüneteket, kérdezd meg, hogy kb. milyen problémák lehetnek, mennyire macerás a kezelés, milyen vizsgálatok kellenek, nagyjából mennyi idő a gyógyulás... utána pedig vidd el, és legyél vele végig. Fogd a kezét, vagy mit tudom én, hogyan szoktad bátorítani... ígérj neki egy kis extra kényeztetést sikeres akció után :-)

Beszélj az apjával, bátyjával, hogy szükség esetén csapja kupán, és beszéljen a fejével, ha nem akar menni.

2008. dec. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A pasik általában nem szeretnek dokihoz járni :) Én sem. Aki meg szeret az túlságosan is (->hipochonder). Szóval nehezen. Nem szeretünk gyengének, kiszolgáltatottnak lenni, így megpróbáljuk orvos nélkül kezelni a bajainkat. Ha lehet. Persze van olyan pillanat, amikor már nem lehet.
2008. dec. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Hát ne haragudj, ha hozzá is így beszélsz, hogy "drága kiscsillagom menjünk a doktorbácsihoz"..akkor ne várd hogy induljon!
2008. dec. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Vagyis még annyit, ne "fogd a kezét" és ne próbáld meg a "saját gyerekedként" elvinni.

Ha engem így győzködnének, mérhetetlenül zavarna, és megalázó is.

2008. dec. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Koszi a tanacsokat!

Nem, nem szoktam igy beszelni hozza, csak probaltam egy poenos formaban eloadni az igenis nagy problemat...:(

Mondjuk inkabb beszeljunk igy egymashoz, mint anyazzunk, nem!? :)

Az a baj, hogy o ilyen "egyszer beveszek valamit a fejembe azt az Isten se valtoztatja meg" tipus.

Ami a legtobbszor pozitiv nala, de a dokival nincs kibekulve.Pedig csak egy max. ket alkalom lenne,csak megvizsgalnak (nem is a testen belul!) valszeg gyogyszert irnanak fel neki aztan annyi.

Nekem nem ugy tunik, hogy fel, hanem inkabb "nagy csavo vagyok" es hogy az orvos tok haszontalan, a betegsegek elmulnak maguktol...

2008. dec. 27. 21:53
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem múlik el minden betegség magától.

Én már hallottam 70 éves asszonyról, aki kihúzatta az első lyukas fogát, nem engedte betömetni. Azt mondta, hogy neki ne fájjon!

Más szintén 70 év körül kapott agyvérzést. Vérnyomást kellett volna beállítani, de ötletszerűen szedte a tablettát. Az meg levitte a vérnyomását, aztán persze szédült. Ki is dobta a gyógyszert rögtön - néhány hónap múlva jött is az agyvérzés. Nos: ő gondolta úgy, hogy csak az a beteg, aki lázas (soha nem volt láza), és a betegség az orvossal és a kórházzal kezdődik.

96 évet élt: elég jól helyrejött az agyvérzés után - de a vége felé már alig hasonlított emberre. Senkinek nem kívánom az életet így befejezni.


Kéne beszélni a pároddal, hogy azért van egy kis esélye, hogy valami maradandót összeszed. A te megnyugtatásodra menjen csak el orvoshoz.


Amúgy, ahogy idősödik, majd neki is lesz több problémája. Ha azokat is így elhanyagolja, abból tényleg valami baj lesz előbb-utóbb.

2008. dec. 28. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hat igen, en is sok ilyen esetrol hallottam...az egyik kozeli ismerosunk 12 evig suketen elte az eletet aztan autobalesetuk volt es a korhazban kimostak a fulet...es megint hallott!!!Mondjuk ez mar egy idos bacsika, de akkor is, nem ertem hogy miert makacskodik valaki ha neki akarunk jot es meg fajni sem faj!?

Azt hiszem komolyabb modszerekre lesz szuksegem, mert eleg makacsnak tunik a lelkem!!!

Ha bojkottalnam a szexet amig nem megy dokihoz, az nagyon csunya lenne??? :)

2008. dec. 28. 01:30
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Állj csak nyugodtan a sarkadra! Ha úgy célhoz érsz, hogy nincs "szex", akkor ne habozz! Ez jobban az ő érdeke lenne! Csak neki akarsz/szeretnél jót! És az sem volt rossz tanács, hogy keress fel egy orvost és beszélj vele! Lehet, hogy az elmondottak alapján is tud gyógyszert felírni! (ez nálam bejött, és meggyógyult az apukám...) Sok sikert! Majd írd meg, hogy mi lett a "vége" :D

2008. dec. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Koszi mindenkinek a tamogatast....mondtam ma neki, hogy engem naggyon aggaszt ez a dolog es mi van ha egyszer valami baja lesz es akkor majd hogy neveljuk fel a gyerekeinket (amik meg nincsenek) ????

Nem tudom, hogy miert, de ez megerintette.... :)

Ugyhogy megyunk a dokihoz!!!!

Azert megiscsak a szeretet a megoldas mindenre...

Mindenkinek kosziiii!!!! :)

2008. dec. 29. 00:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!