Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hepatitis A és B ellen mennyi...

Hepatitis A és B ellen mennyi most az oltás ára?

Figyelt kérdés
Munkám végett szükséges az oltás, nekem kell fizetni, és az érdekelne, hogy mennyibe kerül és milyen módon kell kérnem. Kihez kell fordulni (háziorvos, kórház, ÁNTSZ)? Esetleg milyen okok végett nem kaphatom meg?
2011. nov. 5. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:

A hepatitis B kötelező védőoltás Magyarországon.

Egyébként háziorvoshoz kell menni. Ő fogja felírni, a gyógyszertárban megveszed és visszamész vele a háziorvoshoz beadatni.

2011. nov. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Utoljára védőoltást 1998 ban kaptam, akkor nem tudom hogy kötelező volt e a hepa. Árban mire lehet most számítani?
2011. nov. 5. 15:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Kötelező volt. Vedd elő az oltási könyvedet és nézd meg, hogy hány hepatitis b oltást kaptál meg.
2011. nov. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És mennyi most ára a vakcinának
2011. nov. 6. 17:15
 5/7 anonim ***** válasza:
2 éve adattam be 8000ft volt/db!!
2011. nov. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. 3 oltás kellett összesen. Nekem is a munka miatt kellett, Nem emlékszem pontosan, de talán azért kellett saját zsebből, mert amikor születtem még nem volt kötelező, csak ajánlott :S
2011. nov. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Neten keress rá... Oltóközpont oldalán mindent fennt van: [link]
2014. okt. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!