Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hepatitis B elleni oltás...

Hepatitis B elleni oltás mennyire veszélyes? Vannak mellékhatásai?

Figyelt kérdés
Hallottam egy rémsztorit, hogy valakinek szó szerint az agyára ment.Létezik ilyen, hogy súlyos mellékhatásai lennének?
2009. júl. 19. 14:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Mellékhatása minden gyógyszernek van,

viszont a Hepatitis minden formájába bele lehet halni.

2009. júl. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

? Bele lehet halni a hepatitisbe? Ezt nem tudtam.

csak mert a sulink kötelezővé tette az oltást,én viszont úgy megijedtem ettől a hallott sztoritól,mi lesz ha velem ilyen megesik? Nem szeretném beadatni.

És hogyan lehet elkapni? Kórházi gyakszi közben hogyan? Csak nem ülök bele egy tűbe...:D

2009. júl. 19. 14:34
 3/8 anonim ***** válasza:
lécci, azt is írjátok már meg, mennyibe kerül.
2009. júl. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én megkaptam az egész sorozatot, mert Thaiföldön nyaraltam, és oda ajánlott. Semmi bajom nem volt tőle sem akkor, sem később. Örülj neki, hogy megkapjátok a suliban, később nyugodtan utazgathatsz.
2009. júl. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi is megkaptuk a suliba. ott éppen amikor beadják nemvésze, utána az osztály fele rosszul volt. (fejfájás,szédülés,hányinger). de semmi komolya nemtörtént senkivel.

2. órába kaptuk, legalább csak az első órát kellett végigtanulni, a többin a tanárok megkegyelmeztek amikor látták hogy szarul vunk :).

2009. júl. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
oktober elejen mi is megkaptuk,semmi mellekhatasa nem volt, osztalybol 2 en voltak rosszul,az egyik az kozvetlenul utana,a masik negyed oraval utana.
2009. nov. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kár hogy a Hep-B oltóanyag jobban pusztítja a májat mint a vírus és még rákkeltő is. Génkezelt emberi fehérjéket tartalmaz. Sokan azt mondják, hogy előre beprogramozott vírusokat tesznek bele és szervezettől függően fejti ki hatását.
2013. márc. 20. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
utolsó,ez komoly?? honnan veszed ezt? azóta még nem lettem beoltva,de ha igaz amit az utolsó válaszoló írt,nem is leszek...:S
2013. márc. 21. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!