Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hepatitis B oltás kaphatok...

Hepatitis B oltás kaphatok attól, hogy meg vagyok fázva, köhögök, és fáj a torkom?

Figyelt kérdés
2010. szept. 24. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fogod megkapni, de ne is akard. Nekem anno a kezdődő náthára oltottak rá és majd 40°C-os láz lett az eredménye.
2010. szept. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az nem még a régifajta higanyostól volt?
2010. szept. 24. 21:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Fogalmam sincs, hogy milyen volt. Gimnáziumban az iskolaorvos ajánlotta, majdnem az egész osztály beoltatta magát. Ha ez segít akkor 2002-ben érettségiztem és kb. harmadik vagy negyedik osztályban volt az oltás (szóval 2000-2002 körül).
2010. szept. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,valószínű,h.az még az volt.Majd megkérdezem a dokit,ha itt nem adnak választ!
2010. szept. 24. 22:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincs mit. Az lesz a legjobb, ha tényleg megkérdezed. De ha nagyon meg vagy fázva, akkor azt úgyis látni fogja rajtad. Minket legalábbis anno megvizsgált az orvos oltás előtt, csak ugye én pont akkor kezdtem náthás lenni, ezért nem látszódott még annyira.
2010. szept. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem csak kicsit fájt a torkom, és nem adták be
2010. szept. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
És miért nem?
2010. szept. 26. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!