Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Állandó vagy ideiglenes...

Állandó vagy ideiglenes lakcímhez tartozó egészségügyi ellátás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ha a lakcímkártyámon két lakcím van ( különböző városok ): egy állandó és egy ideiglenes, akkor igénybe vehetem az ideiglenes lakcímemhez tartozó orvosok ellátását?


Értem itt ezalatt: háziorvos, fogorvos nőgyógyász.


Nekem az lenne a megfelelőbb ha az ideiglenes lakcímhez(tartózkodási hely) tartozó orvosokhoz tudnék járni, mivel ez van közelebb, s nem kellene 40 km-t utazni ha beteg vagyok.


2011. nov. 6. 15:32
 1/1 Click0218 válasza:

Ma már ahhoz az orvoshoz jársz amelyik neked szimpatikus.

Például:

Te laksz Budapesten, de van egy jó barátod szegeden, akinek van egy nagyon jó orvosa, akkor te nyugodtan lejárhatsz szegedre az orvoshoz (bár rohadtul nem érné meg) de mivel te benne bízol meg (szó szerint rá bízod az orvosra az életed) akkor oda fogsz járni. Remélem elég érthető voltam és le tudtad szűrni a lényeget.

2011. nov. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!