Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Egyik osztálytársam asztmás?

Egyik osztálytársam asztmás?

Figyelt kérdés
most hétfön tesi orán 12percet le kellet futnunk,egyik osztárs.végig futott megállás nélkül,és amikor lejárt az idő,osztályban nagyot köhögöt és nem kapott levegőt, nem tudta használni se asztma sprét,szoltam gyorsan oszifönöknek is jött ,aztán utána kicsit jobban lett,kicsit köhögött..ugy sajnáltam szegényt
2009. máj. 8. 13:29
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Tengerpartra menjetek osztálykirándulásra, akkor biztos nem fog fulladni. A sós levegő aranyat ér.
2009. máj. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
osztálykirándulás tengerparton?xd
2009. máj. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
a magyar tenger partján:D bár ott nem sok sós levegő van de oda lehet képzelni:D
2009. máj. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
jó is lenne, tengerparti osztálykirándulás. Ja de csak akkor ha a tanárok nyári szabadság pénzéből fizetnék.
2009. máj. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
94%

Igen asztmas!!

Felkene mentesse magat tesibol mert az asztmasok nem tudnak nehez vagy hosszu fizikai munkat vegezni.. pl 12 perc futas sok volt neki !!

Menjen dokihoz.. es tenyleg sobanya vag tenger jot tesz neki !!

Amugy menjen dokihoz.. nekem is singulairt gyogyszert irtak asztmara azota sportolok es semmi bajom :D


pusz`

es rendes toled hogy aggodsz erte!!

2009. máj. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát én ilyen vagyok :)
2009. máj. 29. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!