Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 1000 Ft-ért melyik gyógyszer...

1000 Ft-ért melyik gyógyszer a legjobb?

Figyelt kérdés

Nagyon köhögök, már szúr a mellkasom is, és kaptam apukámtól ezer forintot, hogy vegyek gyógyszert, ami elmulasztja. Melyik a legjobb, ami hat is?

Köszi!


2011. nov. 21. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Gyógyszertár és konkrét választ kapsz!
2011. nov. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

neocitran, kamillás gőzölés, forró tea

Bár nekem inkább az orrom szokott bedugulni.

2011. nov. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

gyógyszertárban lehet kapni köptetőt...

ilyen kotyvasztott izé

nekem az szokott hatni

és azt nem kell kiiratni

2011. nov. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Apukád ennyit tudhatna hogy ezer Ft-ért nem lehet venni torokgyulladásra elég gyógyszert!Mert kell köhögéscsillapító és gyulladáscsökkentő is.
2011. nov. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tud többet adni...
2011. nov. 21. 19:44
 6/7 anonim ***** válasza:

gyulladáscsökkentőt csak orvosi receptre kaphatsz.

Ha szúr a mellkasod, akkor mindenképpen menj el orvoshoz, mert tüdőgyulladásod is lehet. Ha az orvos receptet ír fel, akkor mondd meg neki, hogy mennyi pénzed van rá, bár alapból kötelessége lenne az olcsóbbat felírni. Ha nem kell antibiotikum, akkor a patikában vehetsz Ambroxol-t, ami segít felszakítani a váladékot ( ez nálunk olyan 700 Ft. körül van + kamilla teát ( kb 250-300 Ft), amivel gőzölhetsz is és meg is ihatod, mivel természetes gyulladáscsökkentő, így jót tesz a hörgőidnek és a torkodnak is.

Sajnos 1000 Ft.-ból kb ennyit tudsz megvenni. C-vitamin nem ártana, de ha ennyi a keret, akkor az már nem fér bele.

2011. nov. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2011. nov. 22. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!