Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Candida kivizsgálását lehet...

Candida kivizsgálását lehet kérni vérből az sztk-ás labor elvégzésekor?

Figyelt kérdés

Illetve arra külön beutalót kell kérni a háziorvostól,mert most van egy sima beutalóm,de azon nincs feltüntetve,hogy candidát is nézzenek.Nem tudom,hogy megy ez ilyenkor sajnos.

Nagyon szépen köszönöm előre is!:)


2011. nov. 23. 01:42
 1/4 anonim ***** válasza:

hát szerintem nem háziorvoson keresztül tudod megnézetni allergia vizsgálat valamilyen természet gyógyász pl.szerintem ahol ilyeneket néznek az orvos max legyint rá gondolom nem nagyon érdekli ilyen divat betegség tudja nagyon jól hogy miket okoznak a h@lye gógyszerek!

amugy elég sok jele van a candidának...szinte bármit képes produkálni:(

2011. nov. 23. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"szinte bármit képes produkálni:("


Lefordítanám magyarra: Bárkire rá lehet fogni, hogy kandidás. Ezért divatbetegség természetgyógyász körökben. Értelmes orvos meg csak legyint rá.

2011. nov. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm szépen a válaszokat!
2011. nov. 25. 17:35
 4/4 anonim ***** válasza:
az orvos azért legyint rá, mert erre a betegségre nem jók a gyógyszertári gyógyszerek, aminek megvásárlása kedvez az orvosoknak és a gyógyszerészeknek. menj el az Egészségfarmra.
2012. szept. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!