Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan győzzem meg az anyukám,...

Hogyan győzzem meg az anyukám, hogy eljöjjön velem orvoshoz?

Figyelt kérdés
Kb 3 éve kezdődött,hogy az egyik nyáron alig bírtam lábraállni annyira fájt a térdem,aztán elmúlt, de azóta minden hónapban fáj 1-2 napot a térdem. Anyum pedig nem akar velem eljönni orvoshoz,mert hogy biztos csak azért van,mert növök. Még így ki is bírnám, csak az a baj,hogy a tornatanárom nem hiszi el,hogy fáj,mivel nincs orvostól igazolásom, és ezért mindig kell tornáznom,mégha fáj is :/ Lehet hogy tényleg csak azért fáj mert növök,vagy próbáljam meggyőzni valahogy anyumat h menjünk el orvoshoz? Egyébként 17 éves vagyok
2011. nov. 30. 15:14
1 2
 1/15 anonim válasza:
Miért nem mész el egyedül?
2011. nov. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
u.i.: anyumtól örököltem h fájnak a csontjaim (térd,állkapocs), szal lehet azért nem akar orvoshoz menni mert gondolja,hogy úgyis elmúlik
2011. nov. 30. 15:16
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem biztos, lehet ez reumatikus fájdalom is, nekem kiskoromtól kezdve voltak reumás fájdalmaim, főleg csapadékos idő előtt, igaz mi évekig vizes lakásban laktunk.
2011. nov. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
17 évesen már te is elmehetsz a háziorvoshoz, előszőr úgyis hozzá kell menni és ő ad beutalókat ha úgy látja.
2011. nov. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
az 1.kommentelőnek,azért nem megyek magam mivel az orvosok nem magyarok (nem magyarországi vagyok), és egy "gyerekkel" kapcsolatban abszolút nem mutatnak tiszteletet + ha elküld össze-vissza vizsgálatra akkor sem fogom tudni mit kell
2011. nov. 30. 15:20
 6/15 anonim ***** válasza:
tényleg megér egy kivizsgálást: menj el egyedül, nem vagy már bébi ->körzeti gyerekorvoshoz (tajkártya legyen nálad) Ő majd megmondja, hogyan tovább.
2011. nov. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ne várj anyukádra! Menj el a háziorvoshoz, meséld el, mi a baj! Ott majd adnak beutalót a reumatológiára vagy az ortopédiára. Nagylány vagy már, menni fog ez. ;) Anno én is egyedül járkáltam orvoshoz.

22/L

2011. nov. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
egy orvos gyógyítani akar - azért választotta ezt.
2011. nov. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
de egy teljesen idegen nyelven el nem tudod magyarázni mi a bajod... + megérteni majd az ők szaknyelvét
2011. nov. 30. 15:25
 10/15 anonim ***** válasza:
nem megijeszteni akarlak, de nagyon remélem, hogy hamar orvoshoz fordulsz... akár sarcoma is lehet: ewing.blogol.hu Ez a lány is csontfájdalom miatt ment orvoshpoz, Ő azt hitte, a tánctól van meg hogy nő, stb.. Aztán kiderült, és az lett a vége. :( Úgyhogy nem paráztatni akarlak, de ez nem játék!!!
2011. nov. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!