Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan győzzem meg az anyukám,...

Hogyan győzzem meg az anyukám, hogy eljöjjön velem orvoshoz?

Figyelt kérdés
Kb 3 éve kezdődött,hogy az egyik nyáron alig bírtam lábraállni annyira fájt a térdem,aztán elmúlt, de azóta minden hónapban fáj 1-2 napot a térdem. Anyum pedig nem akar velem eljönni orvoshoz,mert hogy biztos csak azért van,mert növök. Még így ki is bírnám, csak az a baj,hogy a tornatanárom nem hiszi el,hogy fáj,mivel nincs orvostól igazolásom, és ezért mindig kell tornáznom,mégha fáj is :/ Lehet hogy tényleg csak azért fáj mert növök,vagy próbáljam meggyőzni valahogy anyumat h menjünk el orvoshoz? Egyébként 17 éves vagyok
2011. nov. 30. 15:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hát, ha már anyád ilyen, hogy ennyire nem akar veled menni, szólj apukádnak vagy más rokonnak.
2011. nov. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem a növéstől fáj a térded. Ha ilyen viszonyok között élsz /külföld, nem tökéletes nyelvismeret/ anyukád mindenképpen győzd meg, hogy menjen veled. Ha annyira ellenáll, keress egy szomszédot, vagy jó barátot, aki ezt megteszi anyukád helyett. Egyébként őt nem értem. A lányáért ezt meg kellene tennie /elkísérni/
2011. nov. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
54%

1. Tizenhét évesen már majdnem felnött vagy, nem anyukának kellene téged orvoshoz vinni.

2. Ha idegen országban éltek, akkor hogyhogy nem tudod a nyelvet?

3. Egy orvosnak nem "tiszteletet" kell a betege felé mutatni, ez ugyanis egyáltalán nem elvárható (milyen alapon vársz egy idegentöl tiszteletet, föként ha te gyerek vagy, ö meg felnött).

4. Elmondani csak tudod, hogy mi és hol fáj, ennyi elég az orvosnak ahhoz, hogy megvizsgáljon. Az meg terméseztes, hogy utána tovább küld szakorvoshoz. NEKED nem kell érteni ehhez, elvégre ez az ö foglalkozása, nem a tied.

2011. nov. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
nekem a növekedéstől fáj, sajnos az orvosi felmentés ellenére nem hitte el a tesitanár és kellett tornáznom, aminek az lett a következménye, hogy rosszul csontosodott, most, 31 évesen is fáj még, és ez már így is marad. Amikor növekszik, nem szabad megerőltetni, pihentetni kell ,ehhez pedig kell az igazolás. Anyukád miért nem törődik Veled? Szomorú...
2011. nov. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

3 éve ez van és még nem jutottál orvos közelébe?

iskolaorvos, megfázás? sosem volt semmi bajod?

2011. nov. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!