Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Orrsövényferdülés, hogy...

Civisbazsi kérdése:

Orrsövényferdülés, hogy zajlik a műtét?

Figyelt kérdés
Elég régóta, miden reggel úgy kelek fel, hogy borzalmasan fáj az orrom, és hogy nem kapok levegőt. Elmentünk a fül-orr gégészetre, ahol azt mondták hogy orrsövényferdülésem van. De annyira, hogy befogta az egyik orrlyukam, és próbáltam levegőt venni, de nem sikerült. Teljesen el van ferdülve. Azt mondta még a doki, hogy a műtét csak 18 éves kor után javasolt. Most 16 vagyok. Engem alapból nem zavarna ez a ferdülés, de a fényképeken borzalmasan néz ki az orrom, totál el van ferdülve jobbra =/ Ez viszont zavar. Hogy zajlik egy műtét? 16/f
2011. dec. 4. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Kapsz érzéstelenítő sprét, majd inekciót is. Na ettől kezdve, nem fáj semmi.Elkezdik levésni a csontot, gumi kalapáccsal ütik. Ez nem fáj, de a hangja amit belülről hallasz, na az ijesztő, rémisztő. Én sírtam pedig nem fájt.
2011. dec. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
lehet kérni altatással vagy csak simán érzéstelenítővel? meg kb mennyi ideig tart egy műtét? mennyi idő a felépülés?
2011. dec. 4. 20:17
 3/3 anonim válasza:
Óó, én meghalok, ha tényleg ilyen szörnyű a műtét :((
2012. máj. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!