Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Orrsövényferdülés műtét...

Orrsövényferdülés műtét mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2010. okt. 10. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs érvényes biztosításod?
2010. okt. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem 2007-ben volt orrsövény ferdülés műtétem. Volt TB így készpénzt nem kellett fizetnem,de a kórház elhagyása előtt megkaptam a végösszeget tartalmazó számlát.Amibe mindent leírtak,hogy mi mennyibe került.Vagyis a TB mennyit fizetett.1 éjszakát töltöttem ott.Kaptam vacsorát,altatással végezték,bele számolták a kórházban kapott gyógyszereket,ellátásokat.A végösszeg 110.000 forint volt(a Tb fizette) Gondolom ha nincs TB akkor ennél egy kicsivel több lesz mert 3 év alatt csak emelkedett valamit..Maszek alapon kétszer ilyen drága..
2010. okt. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Természetesen van tb-m, valójában azt sem tudtam ez a műtét a tb által támogatott-e. A mai nap ébredtem rá a problémámra, ugyanis az egyik orrnyílásomon szinte semennyire sem kapok levegőt, az orrom kívülről enyhén görbe, éppen az érintett oldalon tér el. Eddig csupán szépséghibának véltem, de ma hallottam, hogy ez tulajdonképpen betegség is lehet...
2010. okt. 10. 21:46
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Jól gondolod.Az orrsövényferdülés egy betegség amit műtéttel helyre tudnak hozni..Mivel betegség így támogatott TB által--

Egyébként az orrpolip,orrmandula,torokmandula műtétek is támogatottak..

Ha úgy döntesz,hogy műtétre mész,kérheted a helyi érzéstelenítést vagy az altatást is...

2010. okt. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!