Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Elől két "lapátfogam" van,...

Elől két "lapátfogam" van, eléggé zavar, mit lehet ellene tenni? Fogorvoshoz menjek el, tud vele valamit kezdeni? 16F

Figyelt kérdés
2011. jún. 8. 17:38
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem is így van plusz még két vámpírfogam van oldalt. "Szerencsére" az is látszik a két lapátfogam mellé nagyon "passzol":D.

Szerintem menj el fogorvoshoz, és kérd ki a véleményét.

Én is azt fogom tenni.

Egyébként, lehet csak téged zavar annyira, más észre sem veszi.

2011. jún. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 eNerdzsy ***** válasza:
A fogorvos mindent meg tud oldani csak legyen aki kibírja.
2011. jún. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia! Ha budapesti vagy, a Király utcában az SOS Dentnél Dr Gábrielt nagyon tudom ajánlani, halálfélelmem van minden fogorvostól, de ő végig kedves volt, semmi fájdalmat nem okozott (sürgősségi foghúzás volt :S)
2011. jún. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonlo gondom van,elmentem a fogorvoshoz azt mondta felejtsem el jo az ugy ahogy van egeszsges fogat nem szabad bantani es ezert nem akarta megcsinalni.


pedig valamit fogok tenni nem hagyom igy mert rossz ranezni

2011. jún. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja es kuldenel egy kepet oldalrol es elolrol a fogadrol ?
2011. jún. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
meg azt is elfelejtettem ,hogyha elmesz a fogorvoshoz ird le h neked mit mondott ok? koszi
2011. jún. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
kicsit(nagyon) eltúloztam a kérdést amúgy, régebben volt inkább úgymond "nyúlfogam", azóta már nőtt a többi is mellette szépen szóval hozzá igazodtak :)
2011. jún. 9. 22:39
 8/9 anonim ***** válasza:
lol eleg erdekes volt akkor mert ez a kerdes mostani azt hittem h olyan a fogad :p
2011. jún. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

hát régebben jobban látszott a dolog :D

most is látszik, de már nem olyan szinten :)

2011. jún. 16. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!