Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A kérdésem hasonló mint az...

A kérdésem hasonló mint az előző volt, Budapesten élek nem vagyok ide bejelentve fogorvoshoz mennék. Ellát ingyenesen, mehetek nyugodtan vagy nem? Vagy menjek haza fogdokihoz is?

Figyelt kérdés
2009. febr. 2. 08:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát az ambulancián el kell hogy lássanak, mert az új osztálytársam (új suliban vagyok) mesélte, hogy a 2 napos kirándulás alatt ment el fogorvoshoz, mert már nagyon fájt neki.
2009. febr. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget, közben be is telefonáltam, és nem baj h nem vagyok bejelentve pestre a tömést megcsinálja, viszont a szájhigiéniai kezelésre hamarabb juthatok be ha be vagyok jelentve. vagy vmi ilyesmit mondott, de a tömés simán menni fog :) köszi azért
2009. febr. 3. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!