Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kulfoldi vagyok, hasznalhatom...

Kulfoldi vagyok, hasznalhatom valahogy a magyar egeszsugyi ellatast haborus serules miatt?

Figyelt kérdés

Texasi vagyok meg mi eltunk magyarorszagon 3 evet aztan el kellett mennem Afghanisztan haboruba.

Egyik utunkon utanpotlasnak mentunk kozeli bazisnak.

Minket megtamadott kiseb lazado csoport es kozelemben robbanott egy granat. Azota en nem hallani jol de ez meg ott nem tunt fel csak 2 het jelentkezett eloszor a tunet.

Hova mehetek orvoshoz es hogyan? Van megoldas arra hogy when I megyek orvos nem kell fizetnem vagy azt kell mindenkepp?


Thank you a segitseget.



2011. dec. 8. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Kamugyanús, erősen.

Miből élsz Magyarországon? Állományban vagy még? A feletteseidtől kéne segítséget kérni, nem hiszem, hogy egy valódi katonának nem ez jut először eszébe....

2011. dec. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ráadásul ismeri a szavakat de a "köszönöm"öt azt pont nem:DD
2011. dec. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

igen koszonom csak az pont nem jutott eszembe.

egybenkent mar visszavonultam pont 1 honapja azert nem a felettesemhez fordultam.

so akkor hogyan lehet?

2011. dec. 8. 17:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem "használhatod" a magyar egészségügyi ellátást, mert nem fizetsz egészségbiztosítási járulékot (illetve "használhatod", de ki kell fizetned az ellátást)!
2011. dec. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!