Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tüszős mandula gyulladásom...

Tüszős mandula gyulladásom van és ami a mandulámbol jön ki slájm hogyan tudnám könnyen eltávolítani?

Figyelt kérdés
Zinnat 500mg-osat szedek.Mellette begyúlladt a fülem is de legjobban az a válladék idegesit ami a mandulámbol jön...olyan mintha folyna az orrom pidig nem folyik kifúlyni nem tudom.Ha tudtok rá valami módszert mivel lehetne ezt a slájmot kicsit eltisztítani akkor irjátok le pls.
2011. dec. 12. 13:35
 1/1 anonim válasza:
Szia nekem is az volt tüszős mandulagyulladás.Nekem az akácméz segített sokat meg az algoflex forte.Egész addig még tavaly az ünnepek alatt úgy begyulladt majdnem megfulladtam.Akkor döntöttem el kivetettem és februárban kivették.Sokkal jobb így nem szenvedek annyit,sőt szinte semmi bajom.
2011. dec. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!