Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Melyik a legjobb kenőcs,...

Melyik a legjobb kenőcs, stift, spray ami képes lenne leszedni az újaimrol a szemölcsöt? Köröm mellöl is!

Figyelt kérdés
Nemtudom melyik szemölcsröl van szó de ilyen kemény a felszine és fekete pöttyök alakultak ki benne és ha piszkálom mintha szétnyilna a bőröm darabokra és a börben ilyen vörös kis fertőzés szerü csíkok vannak.Köröm melett is van és és az ujjam szélén is.

2011. dec. 18. 16:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Egaver ecsetelő. Nem tudom, hogy a legjobb-e, csak ezt az egyet ismerem, de a fiamnak bevált.
2011. dec. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Két lehetőség van: vagy elmész bőrorvoshoz, és lesütteted, vagy mondok egy nagyon undorító dolgot.

Undorító, de hatásos: menstruációs vért kell rákenni. Kis ideig rajtahagyni, aztán persze lemosni. Először nem akartam elhinni, ráadásul egy srác adta a tippet jó tíz éve. (A kezem tele volt szemölcsökkel, nem tudtam vele mit kezdeni, állandóan kiújult). Nekem ez segített.

2011. dec. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Írassál fel magadnak antibiotikumot az kinyírja a köcsög hpv-t ami ezeket a szemölcsöket okozza.
2012. júl. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!