Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Külső aranyéerre milyik...

Fibbrizzo kérdése:

Külső aranyéerre milyik kenöcs a legjobb?

Figyelt kérdés
Elöjött nálam egy kis csomo kivül és élandoan viszket majd megörülök töle .Tudtok mondani olyan kenöcsöt ami enyhiti a viszketést és visszahuzodik ?
2011. jún. 10. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Reparon az elég jó rá,ja és ha egyből elkezdenének szívatni fuss dokihoz nem kell,de figyelj oda rá.Ha változás történe,gyakorta vérezne akkor van orvostudakozó nevű oldal ott kaphaszt választ szakembertől majd.
2011. jún. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Orvosnak annyiból nem ártana megmutatni, hogy hirtelen lehet "baj".

Hasonlóan voltam pár éve, kenegettem, néha magától visszahúzódott. Majd egyik reggel úsztam a vérben, eltartott egy darabig, amíg rájöttem, hogy nem rendkívüli menstruáció, hanem egy ajtóval arrébb...

Kb napi egy deci vér távozott, én a lakásból nem tudtam kilépni, trükkösen elhelyezett, gyakran cserélt betétek kellettek.

Végül addig vertem a palávert, amíg a szokásos két hét helyett azonnal fogadtak. Helyben megműtötték, érzéstelenítés nélkül (ha adnak be, akkor pár órára lőttek a záróizomnak...). Utána egy nagy gézcsomóval a sejhajomban mehettem haza.


Ne kerülj ilyen helyzetbe, nekem elég kellemetlen volt.

2011. jún. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Burny bácsi ***** válasza:
Canesten... Ha gomba, akkor nyertünk:)
2011. jún. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem kell halálra rémíszteni,elég lesz a krém is,csak mindig ellenőrzigesd.Egy csomó ember él így,nőknél még olyan is van aki aranyér mellett szül gyereket.
2011. jún. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!