Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak az Ars Medica lézerklinikáról?

Figyelt kérdés
2011. dec. 18. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem az h szemölcsöt szerettem volna leszedetni,15-16 db.kiszamolták h 460 ezer ft!

elmentem egy börgyógyászhot 5 ezer ft-ért szedte le mindet!

sztem lehúzosak!

2011. dec. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Horkolásgátló lézeres műtét miatt érdekelne engem a klinika, ami ingyenes náluk, csak az altatás díját kell kifizetni.
2011. dec. 18. 21:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Én csak negatív tapasztalatokról olvastam. Kihagynám...
2011. dec. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem orrpolip és orrsövény műtétet csináltak. Fent Zoltán doktor úr csinálta, jól sikerült. Azóta voltam párszor más gégészeknél és mindenki dícsérte az eredményt aki belenézett. Igen, drága, de szerintem ennyi baj van csak vele.

Együtt voltam ideiglenesen elszállásolva egy sráccal akinek szintén horkolás megszüntetésre volt műtétje, később találkoztunk amikor kontrollra mentem vissza, ő is elégedett volt az eredménnyel.

2012. febr. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Annyit tudnod kell - de erről tájékoztatnak is - hogy mivel ambuláns ellátást kapsz műtét után kis pihi és már húzhatod is a csíkot haza vagy több 10e Ft-ért ott maradhatsz éjszakára. Ennyiből talán jobb egy kórház, mert iszonyat kellemetlen altatásos műtét után nekiindulni, még akkor is ha van kísérőd. Sokkal rosszabb mint full másnaposan 1 óra alvás után nekiindulni a nagyvilágnak, szédelegve, akaratvesztetten, teletömve gézzel ami át van vérezve... Ez miatt inkább pihentem volna még 1 napot egy kórházi ágyon.
2012. febr. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia.Nem tudom meg csináltattad-e a mütétet?Ha igen kérlek írd le hogyan sikerült.Én egy hete csináltattam meg ennél a klinikánál a horkolásom miatt.Valóban sok pénz kérnek 1 éjszakáért,de ezt leszámítvan eddig meg vagyok elégedve velük.Bár hogy a horkolásom mej irányba változott azt még nem tudom mert nincs ithon a párom,hogy megmondja.De remélhetőleg annál jobb lett mint amilyen volt.
2012. máj. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!