Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi a véleményed a magyar...

Mi a véleményed a magyar ápolókról (viselkedés, szaktudás stb)? Kort is kérek.

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, ki hogyan látja ezt a kérdést...
2011. dec. 21. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:

sajnos sokan nagyon fásultak már, nyilván az évtizedek óta egyre pocsékabb munkakörülmények, és az anyagi megbecsülés legapróbb jelének a hiánya miatt.

én szerencsére találkoztam nagyon rátermett és odaadó nőszemélyekkel is, de egyáltalán nem hibáztatnám őket, ha valaha össze tudnának szedni annyi kezdőtőkét (nem tudnak) hogy elmenjenek, örökre elmennének külföldre.


26/F

2011. dec. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Változó. Voltam kórházban gyakorlaton, így láttam pár ápolónőt, szülésznőt munka közben. Voltak iszonyatosan kedvesek, segítőkészek (mármint a betegekkel is, nem csak velem), de volt néhány jó nagy paraszt is.
2011. dec. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem,ahogy sehol sem,így itt sem lehet általánosítani.Emberfüggő,van ilyen is és olyan is,találkoztam már mindkét véglettel.

28L

2011. dec. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Egyébként szerintem ha tisztességesen megfizetnék a munkájukat, akkor sokkal jobb lenne a helyzet. Akkor nem lenne ekkora hiány az ápolókból.

Ha megfizetik az embert, akkor jobb kedvvel is dolgozik. Aki meg úgy is paraszt lenne, hogy normális fizetést kap, azt ki lehetne szépen rúgni a francba, hiszen lenne más, aki szívesen csinálná a munkát.

2011. dec. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!