Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mire utal ez a furcsa viselkedés?

Mire utal ez a furcsa viselkedés?

Figyelt kérdés

Ismerek egy embert. Gyakran külön ül, nem mindig keresi a társaságot, látszik rajta, hogy valami baja van. Gyakran szomorúan vagy haragosan néz maga elé, de sokszor tök vidám. Azt vettem észre, hogy van olyan, amikor mond valaki valami poént vagy történik valami vicces, és olyankor ő is nevet DE míg mások arcán rajta marad a mosoly, az övéről ijesztő gyorsasággal eltűnik, és sokszor kifejezetten haragos tekintet marad utána. De tényleg, rögtön megváltozik az arckifejezése, egy pillanat alatt. És amúgy ő is ugyanúgy nevet, mosolyog előtte, mint a többiek.

Mire utal a mimikának ez a hirtelen megváltozása?


2011. jún. 9. 20:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

húúúú,bakker rólam beszélsz???? :))))


én is így vagyok sokszor :((( -nekem már egy ideje lelki problémáim vannak,de vhogy nem tudok rajtuk túllépni és emiatt,változik hirtelen az én hangulatom is,elárulom neked,marhára "fájó" és zavaró érzés ez "nekünk",de mintha nem tudnánk rajta változtatni... :/

2011. jún. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Rólam is beszélsz, én is ilyen vagyok. Elég sok szar dolgon menetem keresztül az életben, ilyen lettem, szomorú, magamba forduló, megkeseredett. Leginkább egyedül szeretek lenni. Én sem örülök neki, de ez van.
2011. jún. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

első vagyok!


annyira bizgat,kérlek kérdező,mondd meg legalább azt,h férfi/nő akiről beszélsz ill. a monogramját! :D


persze tudom,h nem,de van egy olyan érzésem,rólam van szó...


légyszíves! :)

2011. jún. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

17:26


Ne reménykedj, rám is igazak ezek + feltételezem, hogy még több-ezer emberre. :D

2011. jún. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Haha rám is :D Sok a megoldani való problémám :/
2011. jún. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

"első vagyok!


annyira bizgat,kérlek kérdező,mondd meg legalább azt,h férfi/nő akiről beszélsz ill. a monogramját! :D


persze tudom,h nem,de van egy olyan érzésem,rólam van szó...


légyszíves! :)"


Férfi. Biztos nem te vagy, hidd el.

2011. jún. 10. 21:52
 7/11 anonim ***** válasza:

köszi! :)))


első voltam.


csak gondoltam,ha bejön,veszek egy lotto-t... :D

2011. jún. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A 17:26-osra gondoltam amúgy.
2011. jún. 12. 13:28
 9/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, az 17:26-os és az első válaszoló egy és ugyan az. :D
2011. jún. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Akkor jó:D
2011. jún. 12. 13:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!