Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Lehet-e színtévesztéssel...

Lehet-e színtévesztéssel műtôben dolgozni?

Figyelt kérdés
Olyanról már hallottam, hogy zöld tévesztéssel lehetett valaki orvos, de nem tudom operálhat-e vele.
2011. dec. 28. 16:54
 1/5 anonim válasza:

A munkavállaló színtévesztése az alábbi munkakörök betöltésében korlátozó tényező:


állattenyésztő, hímző, csipkeverő, parképítő, atomerőmű gépkezelő, italgyártó gépkezelő, pék, bőrkikészítő, kalauz, robbantómester, burkoló, kárpitos, ruházati gépkezelő, címfestő, keramikus, ékszerész, kazángépkezelő, szakács, cipőgyártó, képző-, iparművész, szőrmefestő, csillagász, kirakatrendező, szűcs, kesztyűs, cipész, cukrász, kohászati gépkezelő, targoncavezető, darus, kohászati technikus, testőr, díszletező, kohómérnök, textilipari gépkezelő, dísznövény-termesztő, közlekedési mérnök, tűzoltó, élelmiszeripari mérnök, közlekedési technikus, ügyvédjelölt, erdőgazdasági gépkezelő, köztisztasági munkagép-vezető, úszómunkagép-vezető, fa- és könnyűipari mérnök, menetjegyellenőr, út-, híd- és vasútépítő gépkezelő, faesztergályos, mezőgazdasági gépész, útépítő, vasútépítő, farmakológus, műanyag-feldolgozó, műtrágyagyártó, vadász, felszolgáló, műszerész, varrónő, szabász, kalapos, felvásárló, nehézföldmunka gépkezelő, vegyész, fémmegmunkáló gépkezelő, növényvédő gépész, vegytisztító, kelmefestő, fényképész, laboráns, nyomdaipari gépkezelő, világosító, fizikus, nyomdász, villamosüzemi gépész, fonó, szövő, kötő, olvasztár, öntödei munkás, vízturbina gépész, gyógyszergyártás operatőr, fotóművész, vulkanizáló, kerámiatermék-gyártó, gyógyszertári asszisztens, papíripari gépkezelő, zöldségtermesztő


A munkavállaló színtévesztése az alábbi munkakörök betöltésében kizáró ok:


élelmiszergyártó gépkezelő, gyümölcs-, szőlő termesztő, optometrista, erősáramú mérnök, technikus, kocsirendező, tolatásvezető, szippantógép-kezelő, felvonószerelő, közlekedés (hivatásosak): légi, vízi, szárazföldi, váltókezelő, festő-, mázoló, kozmetikus, villamossági szerelő, fodrász, malomipari munkás, villanyszerelő, forgalmi szolgálattevő, manikűrös, vonatvezető-, kísérő, gyengeáramú villamosmérnök, növényolaj gyártó, textilfestő, technikus

2011. dec. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Persze, bár a piros ismerete nem hátrány..
2011. dec. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1. válaszolónak : Az szép és akkor mit dolgozhat egy színtévesztő?? :S:S
2012. jan. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Boyle84 válasza:
Én színtévesztő vagyok és az asztalos szakmában tudtam elhelyezkedni. Nagyon nehéz munkát találni a szakmában legalább 8-10 év tapasztalattal van esélyed a mai munkaerőpiacon.
2012. jan. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az én műtöben dolgozó orvos barátom is szintévsztö,és semmi gond nemvolt vele,ha valamit nem tud,megkérdezi!Másik ismerösöm,aki szintén szintévesztö,az személyi soför!
2012. jan. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!