Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Magán egészségbiztosítóhoz...

Pataki Éva kérdése:

Magán egészségbiztosítóhoz hívnak dolgozni. Igaz hogy ma nálunk rettenetes az ellátás, és a távoli időpontok miatt sokan nem kapnak időben ellátást, ami akár tragikus is lehet. Szerintetek érdekelné az embereket?

Figyelt kérdés
2011. máj. 21. 06:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi érdekelné őket? Nem értem a kérdést.
2011. máj. 21. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A nyugdíjasokat meg a gazdagokat érdekelné esetleg, a fiatalabb korosztálynak nem igen van pénze ilyesmire.
2011. máj. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az első válaszadónak írnám, hogy szerintem elég egyértelmű volt a kérdés. Magán egészségbiztosítás, ami azt jelenti hogy soron kívül vizsgálnak, gyógyítanak, szűréseket végeznek, megelőzve a bajt.Manapság 4-5 hónapra adnak időontot legkevesebb...mire kiderül a baj, már sokszor túl késő.Sajnos az állami egészségügyben csak beszélnek a praeventióról, de nem nagyon tesznek semmit. Ugye a lényeg a megelőzés lenne, nem a hosszadalmas drága gyógyítás.Az igaz hogy pénzbe kerül, de ha baj van, és valamit túl későn vesznek érte, hiába adna meg mindent valaki az egészségéért, ha már nincs mit tenni.
2011. máj. 22. 08:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Én magánorvosokhoz járok. Fogalmam sincs mi lesz velem, ha egyszer kórházi kezelésre szorulok, de én inkább fizetek kintre járulékot, minthogy itt nyírjanak ki. (sajnos elég rossz tapasztalatokat hallottam/láttam, mi folyik itt)
2011. máj. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!