Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az afrikai éhezőkhöz miért...

Az afrikai éhezőkhöz miért nem fogamzásgátlót visznek az étel helyett?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy egy éhező nem lakik jól vele,de ha arra van erejük,hogy szexeljenek, legalább megakadályozzák,hogy értelmetlenül szüljenek,mivel úgy sem tudják őket ellátni.

Nem logikusabb?



2012. jan. 1. 12:33
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
66%

Ne haragudj, de ez megint a "hülye okoskodik" esete.

Gondolom jól tájékozott vagy a témában, ezért ennyire jók az ismereteid.

Képzeld, fogamzásgátlót, óvszert és ezenkívül rengeteg minden mást is osztanak, de ezekre értelemszerüen nem plakátokon közölnek felhívást.

Nem a gyermek utánpótlás a legnagyobb baj, hanem a nemi betegségek, mint például az AIDS.

2012. jan. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 bánomisén ***** válasza:
37%
Jaj, ez fájt...
2012. jan. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
48%

Úgysem szednék be. Van vagy 10 pulyájuk, kisebb dolguk is fontosabb annál, mintsem hogy arra figyeljenek, hogy pontosan (mert ez is fontos) beszedjék minden nap a gyógyszert.

Meg ott a férj kb. a mindenható, ha olyan hangulatban van, hogy épp jól elagyabugyálja a családot, a nő szerintem meg se mer mozdulni, hogy kivegye a fiókból, vagy a polcról a gyógyszerét. Vagy ahol tartaná, ha egyáltalán vannak ilyen berendezési tárgyaik.

Meg szerintem ők az nem gondolják rossznak, hogy egyre-másra fialnak, ahhoz buták, hogy átérezzék ennek a jelentőségét, tehát eleve be sem szednék a gyógyszert, vagy a férj, mint családfő nem is engedné, hogy ilyeneket szedjen a felesége.

2012. jan. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
30%
Utolsó is sokat ért a dolgohoz....
2012. jan. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
36%
hát ez tényleg fájt....
2012. jan. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
44%
Na látod pont ezekért a szólásokért nem.Jól tükrözi a zöm hozzá állását.
2012. jan. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem nem jutna mindenkinek ingyen. Orvos sincs sok helyen. Aztán ahogy írta valaki, a férjnek lehet, ez az egyetlen szórakozása, hogy kefélnek. Nőnek meg kb. mint az állatnak, annyi véleménye lehet.
2012. jan. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

köszönöm az értelmes válaszokat!


lehet,kicsit másképp kellett volna fogalmaznom a kérdést,mert nem azt gondoltam,hogy mekkora ötlettel rukkoltam elő, hanem egyszerűen nem értem, hogy miért nem inkább a fogamzásgátlásra helyezik a hangsúlyt, mint a táplálékellátásra. és az interneten semmit nem találtam,ami erről szól.

egyébként onnan merült fel bennem ez az egész,mert most néztem meg a Határok nélkül c. filmet, ami az afrikai éhezőkről szól, és engem egyáltalán nem hatott meg,csak felidegesített. ha ott lettem volna nyilván engem is meghat, és sajnálnám őket, de most nem tudom.

16/L

2012. jan. 1. 13:11
 9/25 anonim ***** válasza:
53%

Én is így vagyok vele, csak bosszantanak, mikor a tévében mutogatják őket. Mert maguknak köszönhetik. Zavar a butaság, na.

Az óvszert próbálják elterjeszteni, de kötve hiszem, hogy használnák. Meg szerintem sem tudnak eleget biztosítani. De nem is használnák, még itt, Európában is előfordul szex mindenféle védekezés nélkül, pláne ott.

2012. jan. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
14%
Hogy gondoltad, h ott, ahol óra sincs szedjenek egy olyan gyógyit, amit többé-kevésbé pontosan kell bevenni?
2012. jan. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!