Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi kell ahhoz, hogy valaki -...

Mi kell ahhoz, hogy valaki - akár hosszabb távra is - pl. a Vöröskereszt keretein belül, bármilyen önkéntes munkát végezzen egy távoli, mondjuk afrikai országban?

Figyelt kérdés
Hangsúlyozom, hogy önkéntes munkáról beszélek. Ellátás, meg egy kis zsebpénz, semmi komoly fizetés vagy ilyenek... Idősebb vagyok már, őszintén szólva elegem van ebből az országból, ezért érdeklődök erről... valaki tud nekem érdemben mondani vmi hasznosat?
2010. júl. 30. 22:05
 1/3 anonim ***** válasza:

ha nem is pont a vöröskereszt, de szamos önkentes szervezet van amik elsösorban külföldre orientaltan segitenek (google segit).

ha egeszsegügyi vegzettseged van könnyebben bekerülhetsz a VK-hoz, de konkret infoval nem tudok sajnos szolgalni.

2010. júl. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pont mintha én írtam volna a kérdést... Sajnos még nem nagyon találtam erről semmi használhatót, de annyira nem is ástam bele magam. De vannak más módszerek is, amikkel ki lehet jutni szinte ingyen (pl.: au pairkedés stb.)
2010. júl. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
:) akkor h lesz vmi hasznalhato infod, ne felejts el :)
2010. júl. 31. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!