Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Részeg emberhez lehet még...

Részeg emberhez lehet még mentőt hívni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy régen be lehetett küldeni detoxba, de más meg azt mondta, hogy ez már megszűnt. Tényleg így van?

2012. jan. 2. 19:12
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem nézted a híradót, szilveszterkor is 71 ember került detoxba...

De ezt nem tudom hogy gondolta az ismerősöd, ha eszméletlenségig issza magát valaki azt hagyják ott meghalni a földön?

2012. jan. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igazság szerint, nem hajléktalanra vagy egyéb részeg emberre gondoltam, mert ott persze, hogy segítek, szó nélkül, volt is rá már példa. Családi ügy, csak nem szeretném nagydobra verni. Családon belül van a delikvens és ez az, hogy nem fekszik le, semmi, hanem agresszív. És már nem tudok mit kitalálni, mentő vagy rendőrség? Úgy hallottam a rendőrség sem csinál semmit...
2012. jan. 2. 19:25
 3/9 anonim ***** válasza:
Én nem hallottam, gogy ez nem él már. Biztosat most nem tudok mondani, de ismerősöm detoxban dolgozik, ha szerdán rámírsz egy privátot próbálom nem elfelejteni és megkérdezni tőle, csak a hét 2. felén találkozom csak vele.
2012. jan. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát válaszolni nem tudok normálisan a kérdésedre, de leírom az én tapasztalatomat..

Rendszeresen jártunk italozni baráti társasággal, de nem full részegre ittuk magunkat, csak keveset. Aztán az egyik barátomnak volt egy törés az életében, és ő úgy gondolta, hogy leissza magát. Jó ez rendben is lenne, de annyira kiütötte magát, hogy elájult, és nem elaludt, mert egyik percről a másikra..aztán kihívtuk a mentőket, és amikor kijöttek, közölték, hogy ők nem tudnak vele mit csinálni, meg minek iszik, aki nem bírja, és aztmondták, hogy öntsük le vízzel, de ők nem viszik be "feleslegesen"..aztán ott is hagytak minket..

Vizet öntöttünk a nyakába, pofozgattuk, nagy nehezen magához tért, de elég rossz állapotban volt, de túlélte..szóval ilyen kedvesek voltak a mentősök:S

2012. jan. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ezek szerint nem csak én nem tudom erre a választ. Köszi második válaszoló, megy a privi szerdán!
2012. jan. 2. 19:53
 6/9 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom közterületről elvihetik, otthonról csak a beteg beleegyezésével.
2012. jan. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ettől féltem...és a rendőrség?
2012. jan. 2. 20:03
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak akkor avatkozik közbe, ha úgymond vér folyik..
2012. jan. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Remek. :-s Azért köszi a válaszokat!
2012. jan. 2. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!