Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vettetek már fel pelenkát...

Vettetek már fel pelenkát éjszakára, hogy ne kelljen kimenni vécére vagy hogy nehogy bepisiljetek?

Figyelt kérdés
Mert pl. nagyon fáradtak voltatok, vagy betegek/részegek.
2011. dec. 14. 00:49
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Nem. vigyél be csavaros üveget.
2011. dec. 14. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
Nem.
2011. dec. 14. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
Nem.
2011. dec. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
A részegséget el lehet kerülni úgy, hogy mértékkel iszol. Ha ezért kell pelenka, akkor az óriási szégyen! Csak betegség miatt normális.
2011. dec. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
25%
ez milyen kérdés? XD :P akármilyen fáradt vagyok ki megyek! XD amikor meg haverokkal jól beb@asztunk akkor is mentünk üriteni ;) akkor meg 4 szer annyit !! :D egyébként ajánlom hogy te is legyél jó részeg és úgy jársz mint én itt vagyok életkort nem mondok de májam semmi voltam vele orvosnál és meg dagadt vagy mi, de kegyetlenül szokott fájni de gyógyszert vagy valamit nem írt fel! és lusta vagy rá keresni hogy mit vegyek vagy valami XD ink rákeresek :P de pelenka szóba se jöhet (egyébként ha nem nőszemély vagy csak akkor vedd magadra ;) )
2012. szept. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!