Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Beadassam az influenza elleni...

Beadassam az influenza elleni védőoltást?

Figyelt kérdés
Autoimmun beteg vagyok .A professzor aki szakirányúan kezel feltétlenül javasolja a védőoltás felvételét , a háziórvosom szerint nem szabd mert szövődményeim lehetnek belőlle . Ki tanácsát fogadjam meg ilyen esetben ? okos ötlet ? Tapasztalat ?
2012. jan. 8. 21:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%

NE! NE! NE!


Sokkal több veszéllyel és előre még nem látható következményekkel járhat az oltás, mint maga az influenza.

2012. jan. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Én kikérnék egy 3. véleményt, esetleg olyan fórumon tedd fel a kérdést ahol tényleg orvosok válaszolnak, nem csak laikusok.
2012. jan. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se.
2012. jan. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
3. vagyok,véleményt akárhányat kikérhetsz és akiknek a véleményét kikéred az persze lehet laikus és lehet szakember is,én egyszer beadattam(munkahelyen ingyenesen -de fakultatív alapon- felkínálták,azaz nem tették kötelezővé,csak szoc.munkásoknál...lévén hajléktalanok között dolgozom,szállón,és ott bennevan a pakliban a fertőződés lehetősége) ,utána másodszor(tavalyelőtt) és harmadszor(tavaly) nem.Idén(2012) még nem,de szerintem nem is fogom kérni.
2012. jan. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Igen, autoimmun betegség esetén főleg.
2012. jan. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Az ismerősöm 62 éves édesanyja krónikus tüdőbeteg. 2 évvel ezelőtt lebénult a féloldala, az influenza elleni oltás beadását követő 3. napon.

Biztos, hogy ez egyedi eset, nem szeretnék általánosítani.

Mindenkinek saját magának kell eldöntenie.

2012. jan. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Asztmás és allergiás vagyok, nekem ingyenes lenne, de eszem ágában sincs. Persze ez az én döntésem.
2012. jan. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
24%
Ne! Senkinek sem lenne szabad beadatnia.
2012. jan. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Miért ne szabadna? Neked lenne gyenge az immunrendszered, elgondolkodnál erősen rajta.
2012. jan. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Alapból nem szabad!

Ezt ezerszer megerősíti az, hogy autoimmun beteg vagy!

A beadott vakcina legyengíti a már amúgy is gyenge immunrendszeredet, s szabaddá válik az út bármilyen kórokozó romboló hatása előtt.

Semmilyen vakcina beadása nem javasolt senkinek, főleg nem Neked.

Igyekezzél az immunrendszered működését segítő ételeket, zöldségeket, gyümölcsöket, és vitaminokat fogyasztani!

Ez a legjobb, s legfontosabb amit tehetsz!

Sok sikert!


Egy kis további olvasnivaló: [link]

2012. jan. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!