Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyhogy nincs pénz az egészsé...

Hogyhogy nincs pénz az egészségügyben?

Figyelt kérdés

úgy néz ki (99%) hogy februárban már lesz állásom.Egészségbiztost viszont mint értesültem a telefonból visszamenőleg behajtják majd rajtam(több mint 60ezer forintról van szó). Ebben nem látom az ésszerűséget.úgy tudtam az egészségbiztosítás az arról szól hogy ha biztosított vagyok akkor nyugadtan fordulhatok orvoshoz.visszamenőlegesen ezt kifizetni mikor nem is vettem igénybe a szolgáltatást??mi vagyok én időutazó?és tán 2011ben beteg leszek majd? azt mondja a nő ez adótartozásként levonható majd ígyis úgyis...

Tehát:jövedelmem nem volt, 1 forint segélyt sem vettem fel merthát ugye az önérzet....de azért adózzak mi?!!!? ez marha jó üzlet az államnak mondhatom. ha valakitől ezekután azt hallom hogy nincs pénz az egészségügyben azt a pszichiátriára utaltatom


2012. jan. 17. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Hello,

Sajnos az eészségügyben tényleg nincs pénz. Te dolgozol te fizetsz mindent. De vannak olyan családok akiknek sok gyerekük van soha az életben nem dolgozott de neki jár az ellátás, mert ő rászoruló "papíron". De mivel egyre nő a számuk és pofátlan módon a csípő protézist is megcsinállják nekik annak ellenére , hogy nics 1 nap ledolgozott munkanapjuk. 1 csípő protézis asszem 700e forint körül van , de ő egyből mind a 2 oldalra megcsináltatja. Na ezt vasalják be rajtad és ezt fizeted nem azt az 1000 ft - os injekciót amit 1 évben kapsz mert alkaptál valamit.

2012. jan. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És ennek a tetejébe még téged (engem) hívnak "potyautasnak".
2012. jan. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan utaltass a pszichiátriára, a pszichiáterek egyet fognak velem érteni abban, hogy az egészségügy sajnos csődközelben van, ezért megy ez a pénzbeszedés, hogy megmeneküljön a csődtől. évtizedeken át veszegették ki belőle a pénzt, nem csoda, hogy idekerült. És ez nem a potyautasok miatt van.
2012. jan. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk inkább úgy, hogy nem csak a potyautasok miatt. Magyarországon rohadtul nem téma, és sosem volt téma az egészségüggyel kampányolni. Sose is lesz pénz benne, amíg a társadalom fel nem áll érte.
2012. jan. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!