Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen vizsgálatokat kell...

Milyen vizsgálatokat kell évente elvégeztetni az egészségünk érdekében? És melyiket milyen orvosnál?

Figyelt kérdés
Gondolok itt rákszűrésre, tüdőszűrés, fogorvos stb.
2012. jan. 20. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Fiatal korban, panasz nélkül, nincs ilyen szükséglet. Ha valamit észlelsz magadon, el kell menned a háziorvoshoz. Ő megállapítja, mi a szükséges, és el is küld megfelelő szakorvoshoz.
2012. jan. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig fiatalon is érdemes elmenni évente kivizsgálásokra. Évente érdemes elmenni vagy talán két évente ezt nem tudom pontosan tüdőszűrésre. Évente nőgyógyászati kivizsgálásra ahol legyen mellvizsgálat is , fogorvoshoz és én minden évben elvégeztetek egy vérvizsgálatot. Illetve évente elszoktam menni egy belgyógyászati kivizsgálásra. Ha sok anyajegyed van azt is érdemes bőrgyógyászattal megvizsgáltatni.
2012. jan. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia,

Én 21 éves korom óta járok:

félévente-fogorvos

évente-nőgyógyász

évente-általános vérkép

Utóbbi időben(36 vagyok) tűdőszűrésre.

Hála Istennek szememmel nincsen probléma,de őt is érdemes felkeresni.

2012. jan. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!