Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Lehetséges-e, hogy a nőgyógyás...

Lehetséges-e, hogy a nőgyógyász rutin rákszűrés eredményéből látja, hogy HIV-es vagyok? És nem szól róla, hanem visszahív három hónap múlva kontrollra?

Figyelt kérdés
Maga a rákszűrés eredménye jó lett, azt mondja, valami technikai probléma történt, ezért kell újra jönnöm. Nem paráznék, mert nem vagyok egy csapodár, hat éve vagyok a párommal és nekem nem volt más. De sajnos mostanában derült ki, hogy neki bizony voltak más női jócskán, külföldiek: török, bolgár, ilyenek. Mit ad isten, pont most olvastam, hogy a HIV fertőzés az első 5-10 napban és három hónap után mutatható ki a legbiztosabban. De ha HIV-re gyanakszik, csak szólt volna, hogy ne fertőzzek mindenkit? (Ő persze nem tudhatja, hogy totál monogám vagyok, most voltam ennél az orvosnál először.) Nagyon be vagyok tojva. A párom persze a megcsalós balhé után lelépett, pedig a legjobb lenne őt küldeni szűrésre, az biztos eredmény lenne. De ő nem fog elmenni.

2012. jan. 25. 23:48
 1/5 anonim ***** válasza:
A HIV-et vérvétellel mutatják ki tudtommal. Szerintem tényleg technikai probléma lesz vagy valami más gombás dolog ami lehet. Nem hinném hogy az, szerintem csak valami kütyü elromlott a laborban és a biztonság kedvéért újranéz valamit. Ne paráztasd magad, nincs semmi gond se:) Majd írd meg mi lett a végén :) Tüdőszűrőre is 6 hónapra rá hívogatták vissza az embereket nálunk mert az látszott hogy nem TBC, de amúgy homályos vagy milyen volt a kép mert rossz volt a gép:/ Nyugi, sok minden lehet, de ha az lenne már gondolom rég visszahívott volna.
2012. jan. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
_Rák_szűrés során nem HIV-asszociált betegségeket keres az orvos, sőt rutinvizsgálat során fel se merül benne az ilyen.
2012. jan. 26. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hogy a francba mutatná már ki? Speckó vérvétel mutatja ki. Ha be vagy szarva, hogy HIV-es lehetsz, akkor menj el szűrésre. Az meg elég gázos, hogy a pasid nem akar elmenni. Ha ennyire se hajlandó, akkor talán ki kellene rúgni a p.csába. De gondolom azt úgy sem fogod.

Úgyhogy mondd meg neki, hogy akkor addig míg el nem megy szűrésre, kotonnal szexeltek.

2012. jan. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! El is megyek szűrésre, csak egyrészt majrézok az eredménytől, másrészt meg nem telt el három hónap az utsó együttlét óta. Elég sokkos vagyok még magától a megcsalatástól, ki is ütne, ha most azonnal szembe kellene nézzek a betegséggel is. Nem fogok megfertőzni senkit, mert tuti hogy nem fekszek le senkivel sokáig. A szakítás persze megtörtént. A vérvételt nem hagyom ki. Köszönöm a válaszaitokat. Ja, még annyit: nem ilyen kis bénázó tinik vagyunk, hanem 35N-37F pár, gyerekkel... De úgy látszik, a 37 év kevés a kotonhasználat előnyeinek felismeréséhez. :(
2012. jan. 26. 08:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy általános STD szűrésre menj inkább, messze nem a HIV, amit a legnagyobb eséllyel össze lehet szedni.
2012. jan. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!