Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Amikor a nőgyógyász kenetet...

Amikor a nőgyógyász kenetet vett tőlem vizsgálaton, az ki lesz vizsgálva? Ha igen, (ami valószinű), akkor mennyi idő után tudok az eredményért menni, és miket vizsgálnak benne? (pl nemi betegségek, rákszűrés)? Nem mondott róla semmit!

Figyelt kérdés
2012. jan. 10. 11:09
 1/2 anonim ***** válasza:

1. Igen, ,kivizsgálják.

2. Kb. 3 hét az eredmény ( megbeszélés tárgyát képezi, hogy csak akkor szólnak, ha baj van, vagy neked kell őket felkeresni az eredmény miatt).

3. Elsősorban kóros elváltozásra utaló sejteket keresnek. Ha az orvos kéri, akkor HPV-re ( HPV-ről bővebben a neten) is vizsgálják.


Ha rendszeresen jársz és esetleg visszahívnak, akkor sem kell parázni. Én most jártam így. Konkrétan 2 nap alatt eltemettem magam. Visszamentem és van egy gyulladásom, amit kezelek éppen.

2012. jan. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Rákszürés 2hét

Kenet vizsgálat amit nem tudni milyen okból vett le az 1hét múlva lehet érdeklödnöd!!


Üdv Erzsebet

2012. jan. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!