Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nőgyógyász az éves rákszűrés...

A nőgyógyász az éves rákszűrés után azt mondta h menjek vissza 3 hét múlva az eredményért. Ez azt jelenti hogy valami baj lehet?

Figyelt kérdés
Nem mondott semmit, hogy lát-e valalmit, vagy sem. Általában csak akkor hívják vissza az embert eredmény után, ha gond van, de ez egy új doki, és akkor elfelejtettem megkérdezni hogy miért hív vissza.
2010. nov. 3. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha még nem volt meg az eredmény, úgy mondta, akkor nem tudhatja, van-e valami. Valószínűleg semmi extra, csak ő nem telefonon ad tájékoztatást, hanem személyesen.

Senkit nem "hívnak vissza", mindenkinek magának kell érdeklődni. A te érdeked, hogy megtudd az eredményt, nem az övék.

2010. nov. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem tüdőszűrőnél mondták hogy menjek vissza 2 hét múlva az eredményért. És nem volt semmi bajom. Szóval szerintem csak annyi ez egész hogy addig megírják a papírokat, stb.
2010. nov. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódjál, az égvilágon semmi baj nincs, hogy visszahívott. Én 9 hónapig jártam egy nőgyógyászhoz, akinél most szültem nemrég, kapott tőlem 80 ezer forintot is és mégis nekem kell visszamennem az eredményért. Nekem 1 hónapot mondott, hogy akkor ugorjak be az eredményért, vele már nem is kell találkoznom, elég az asszisztensével.
2010. nov. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem azt jelenti.

Amíg megvizsgálják a mintádat, hogy van-e vmi elváltozás, az bizonyos ideig eltart.

Nyilván addig, míg nincs eredmény, nem tud semmit mondani.

Tehát: Ha lesz eredménye a vizsgálatnak, vissza kell érte menned.

Most nem tud semmit mondani nyilván, mert majd egy másik orvos fogja szépen megvizsgálni a kenetedet.

2010. nov. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. pl anyám orvosánál úgy van, hogy csak akkor adnak értesítést, ha valami gond van, de nem kell visszamenni. csak arra gondoltam, hogy esetleg nálam a doki látott valamit, ami aggodalomra adhat okot.
2010. nov. 3. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!