Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Megéri a műanyag (könnyű...

Megéri a műanyag (könnyű gipsz) az árát?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem mivel ez vékony gipsz és nincsen rajta sarok műanyag ezáltal feltudok rá húzni egy nagyobb cipőt??

vagy akinek volt már hozzá szerencséje az tudott rá cipőt húzni??? mert énekem holnap teszik fel és nagyon jó lenne ha nem csak zokni tudnák rá húzni hanem mondjuk egy nagyobb cipőt is mivel még iskolába járok

előre is nagyon köszöm


2012. jan. 27. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, megéri. És lehet rá cipőt húzni (persze nagyobbat, ahogy írtad is), ilyen hidegben nem utolsó szempont.:)

Meg azért is jó, mert lehet vele zuhanyozni, és könnyebb is, mint a hagyományos.

Gyors gyógyulást!

2012. jan. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

helló nagyon köszi hogy írtál

és rajta vagyok a gyors gyógyuláson:)

2012. jan. 27. 20:41
 3/5 anonim ***** válasza:

Vegyél valami kínai boltban két pár olcsó edzőcipőt. Az egyik pár legyen a méreted, ezt húzd a jó lábadra. A másik ugyanolyan pár legyen három számmal nagyobb, az rá fog menni a gipszedre, és akkor egyáltalán nem leszel vele feltűnő.

Sajnos nekem annak idején hagyományos, járósarkas gipszbe volt a lábam, amire csak zoknit tudtam húzni, majd lefagyott benne a lábam az utcán :(

Jobbulást!

2012. jan. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

igen okés köszi hogy írtál van itt a városba kínai

csak nem tudom hogy találok-e 3-4 számmal nagyobbat mivel nekem 44-45-ös a lábam:(

nem tudja valaki hogy kína áruházban mekkora a legnagyobb edzső cipő??ami majd fel megy a lábamra

2012. jan. 28. 16:50
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát, 47-esnek rá kéne menni.


Ha nem, akkor valami vastag sízokniból kettőt próbálj meg rárakni :(

Egy sima zokni nem elég télen, tapasztalatból mondom. Vagy hát elég persze, csak kellemetlen.

2012. jan. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!