Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Gerincferdüléssel kapcsolatban?

Gerincferdüléssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Lehet kis %-os gerinferdülést műtéttel megoldani? Mert nagyon fáj tőle a hátam és már 10 éve gyógytornázom , több kevesebb megszakításokkal, de az nem ért semmit.


Valami gyors eredményre lenne szükségem, mert megőrülök a fájdalomtól.


Köszönöm a segítséget:)


21/F


2012. febr. 1. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, hogy bárki is megfogja műteni. Én azt javaslom, hogy ússzál. Én anno a gyógytornát nem vállaltam, holott nagyon fájt a hátam, gyógyúszásra meg kedvem nem volt járni.

Ilyenkor télen nem járok úszni, mert utálok fázni, de tavasztól késő őszig igen és ilyenkor szinte teljesen megszűnnek a hátfájós panaszaim.

2012. febr. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem már sajnos csúnyán púpos is a hátam, nem egy leányálom. :( (És még szégyellem is)

Sajnos azonban műtétről nem tudok, és nem is tartom valószínűnek, hogy ez azzal megoldható lenne...

A gyógytornán kívül nem tudom, mit lehetne tenni, de ha megtudsz valamit, szólj nekem is, mert utálom, hogy ilyen vagyok. :(

2012. febr. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem kb 5cm-el kijjebb van a jobb oldali hátizmom, mint a bal, elég borzasztó mert nem tudok a székre normálisan leülni ! Mert a bal oldalam nem ér a székhez, elég szar érzés.
2012. febr. 1. 15:30
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem tinikoromban kantárt ajánlottak, illetve vannak fűzők, meg egész törzset beborító "külső vázak", sztem az elég hatékony. Műteni sztem nem fognak.

Nekem is kéne vmi ilyet használni megint mert nekem is asszimetrikus a hátizmom, meg van egy nyitott csigolyám is. :/

27F

2012. febr. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!