Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Abortusz esetén ki szerez...

Abortusz esetén ki szerez tudomást arról, hogy ez velem megtörtént?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra,hogy előbb egy védőnővel vagy családsegítővel is kell beszélni , ő értesíti e az én területileg illetékes védőnőmet?
2012. febr. 14. 13:27
 1/10 anonim ***** válasza:
a nogyogyaszod, a csaladsegito es ennyi. de oket meg titoktartas kotelezi.
2012. febr. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2012. febr. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha kiskorú vagy, akkor a szüleid
2012. febr. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem vagyok kiskorú. 36 éves vagyok .vannak gyermekeim,már nem szeretnék többet.ezen a településen engem mindenki ismer(munkahelyem miatt)ezért is lenne kínos a számomra,ha a háziorvosom vagy a védőnő tudomást szerezne a dologról
2012. febr. 17. 12:40
 5/10 anonim ***** válasza:
Pedig a védőnőt nem lehet kikerülni. Legfeljebb beszélsz vele, hogy rá is vonatkozik a titoktartás.
2012. febr. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Akkor ne vetesd el!Biztos van más megoldás!
2012. febr. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Engem meg az érdekelne, hogy ha már megtörtént az abortusz akkor utána azt bejegyzik valahova? Vagyis úgy értem , hogy a párom nem tudja ezt és nem szeretném, hogy kiderüljön, de ha x év múlva szülni fogok, akkor azt megtudhatja valahonnan ha semmiféle komplikáció nem merül fel a terhesség során ?
2012. febr. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Annyi tuti,hogy a terhesek kiskönyvébe beírják az előzményeket. Mármint korábbi terhesség, abortusz, spontán vetélés.A te kérdésedre ha tudnám a választ akkor a magaméra is tudnám,mert valójában az itt a kérdés,hogy a kórház jelenti e az illetékes védőnői szolgálatnak ezeket a dolgokat.Ha jelentik akkor az benne lesz a későbbi terhes kiskönyvben. Pedig szerintem ez a dolog totális magánügy,még akkor is ha helytelen dolog.Szóval továbbra sem tudom a választ...
2012. febr. 22. 17:08
 9/10 anonim válasza:
és muszáj a területileg illetékes védőnőhöz menni? Úgy értem, nem lehet másik városban intézni ezt a védőnős dogot???
2013. máj. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
sziasztok, ide nekem is hozzá kell szólnom. én ezt az egészet, hogy beírják a kiskönyvbe nem tartom vmi jó dolognak.kinek mi köze van ehhez h neked volt már egy abortuszod?oké, a kórház ahol végezték és az orvos tudja.és?ha újra terhes leszel és megtartod miért kell a védőnőnek tudni és beleirogatni bárhova is?
2013. nov. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!