Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Merre lehet influenza elleni...

Merre lehet influenza elleni védőoltást beadatni Budapesten a Móricz Zsigmond körtér közelében?

Figyelt kérdés
Ahol helyben kifizetem és nem kell elmenni gyógyszertárba megvenni, hanem helyben beoltanak.
2012. febr. 17. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem idén nincsenek ilyen helyek. Elmész a házidokihoz, feliratod, elmész a patikába, kiváltod (ha nincs, akkor megrendelik és visszamész), aztán elviszed a házidokihoz és beadatod.
2012. febr. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ilyen hely nincsen. Gyógyszertárba mindenképpen el kell menni.
2012. febr. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

de van!!!

hogy a fenébe ne lenne!!

magánklinikák, oltóközpontok!!

kérem, csak olyan írjon, akinek van fogalma róla miről beszélek, köszönöm!!


a többi tudatlannak meg, aki ha nem tud róla rögtön tagadja a létezését:


[link]

[link]

[link]

[link]

2012. febr. 17. 18:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Be ne oltasd magad, csak beteg leszel
2012. febr. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk tudatlanok, csak nem gondoltuk, hogy fölösleges pénzeket akarsz költeni magánintézményekben.

De ha ilyen kis okos vagy és ilyen ügyesen keresgélsz, akkor nyugodtan megkeresheted magadnak is, hogy hol tudsz oltatni.

2012. febr. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Asszem elég rendesen leírtam a kérdésemet.

Nem feleslegesen akarok rá költeni, nem fér bele az időmbe másképp, ugyanis csak emiatt kéne órákat buszoznom hazafelé.

Keresgélek, csak gondoltam, hátha valaki tud valamiről amit én nem vettem észre. Problem?

2012. febr. 17. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!