Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan juthatnék altatóhoz...

Hogyan juthatnék altatóhoz vény nélkül?

Figyelt kérdés
2012. febr. 18. 22:00
1 2
 11/16 anonim válasza:

Ha nem az elalvással, hanem azzal van a gondod, hogy hamar felkelsz, akkor valószínűleg stresszeled magad.


A gyógynövényeken kívül lefekvés előtt stresszoldó meditáció, jóga, lazító légzéstechnika.


[link]


Nekem a Buddhizmus segít sok-sok éve. www.buddhizmusma.hu



40/N

2012. febr. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Kinek kell egyáltalán? Neked, vagy egy családtagodnak, vagy isten ments éberen alszik a gyermeked? Vagy nem tudsz elmenni este, mert a családod észrevesz..?. szóval rengeteg oka lehet akkor, ha nem fordulhatsz orvoshoz...!?


az öngyilkosságra kell azt azért nem is említettem elsőre, mert aki az akar lenni.. az úgy is az lesz.. Ami egyébként a legnagyobb baromság, mert ma szar.. de lehet hogy egy hónap múlva jó lesz... az élet egyszeri és megismételhetetlen kár eldobni... magasról tegyél erre a szar világra, csak Te és a szeretteid legyenek a fontosak


Szóval miért van szükséged altatóra így anonim?

2012. febr. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Marihuana
2012. febr. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Szerintem is próbáld ki a Valeriánát, vény nélkül még egy dm-ben is megveheted.Annyi csak, hogy elalváshoz kettőt vegyél be.Egy kapszula csak lenyugtat.
2013. márc. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
HAHA, feketepiac
2013. márc. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Először is, annak a híve vagyok hogy éljünk a legtermészetesebb módon. Gyógyszert, bármiféle szert csak akkor ha valóban muszáj. Ha önmagadról van szó, és nem tudsz elaludni, akkor öngyógyító praktikákhoz fordulj, esetleg gyógyteákhoz. Öngyógyítást itt találhatsz

[link]

ezekben a fejezeteiben

31.f. A testérzésünk kifejlesztése.

30.f. További gyógy-praktikák masszással, energiánkkal

29. f. Érezni belső valónkat, lelkünk energiáit.

28, f. A csodálatos, és titokzatos emberi test...

De van fejezet ami a gyógynövényeket írja melyik mire való--

de csak patikában vagy gyógynövényszaküzletből szabad vásárolni!!!



Vannak olyan öngyógyító praktikák amellyel ellehet aludni, sőt először mindenki elalszik tőle, az első percek után! Még akkor is ha nagyon stresszes az élete.

2013. márc. 6. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!