Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Frontin tabletta, hogy juthatn...

Frontin tabletta, hogy juthatnék hozzá?

Figyelt kérdés
igazság szerint mostanság rengeteget idegeskedek és kb mindenki azt mondja ,hogy fel..om az agyam minden kis dolgon és én észre se veszem és már kiabálok.bár ilyen panaszokkal nem akarok elmenni a dokihoz mert hülyének néz más egyéb ötlet ,hogy lehet kisunnyogtatni egy vényt a dokitól?
2010. jún. 17. 23:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

A Frontin tabletta (és a többi hasonló hatású is) vényköteles. Nem véletlenül azok.

Ha ezek miatt a problémáid miatt akarod szedni, akkor butaságot csinálsz. Ne mérgezd a szervezeted.


Próbáld ki a macskagyökeret és a komlót. Mindkettőnek nyugtató, izomlazító és görcsoldó hatása van. Van belőlük tea, de a HOVA tabletta is ezekből van. Ezt recept nélkül megkapod bármelyik patikában vagy gyógynövényboltban.

2010. jún. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
aranyos vagy ,hogy így féltesz de ..... nem a kérdésre válaszólsz.
2010. jún. 17. 23:53
 3/16 A kérdező kommentje:
amúgy kipróbáltam de nem ér többet egyik se a limonádénál.
2010. jún. 17. 23:54
 4/16 anonim ***** válasza:

Ha már próbáltad, akkor oké. Nem szóltam. :)


Menj el a háziorvosodhoz és kérd meg, hogy írja fel. Mindenképpen szükséged van receptre, mert anélkül nem adják ki a patikában.

A dokinál valószínűleg nem fogod megúszni kérdések nélkül. Ezen kívül szerintem inkább a XANAX-ot fogja felírni, de én nem ő vagyok.

Ha úgy érzed, hogy a problémáid miatt hülyének néz, akkor keress másik orvost sűrgősen. Nem döntheti el helyetted, hogy téged mi zavar és gátol. Egyébként úgy tudom, hogy tablettát az iskolaorvos/üzemorvos is felírhat. Ha benne jobban bízol, akkor oda menj.

2010. jún. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Nem kell állandóan gyógyszerekhez nyúlkálni, ez is bizonyítja, hogy milyen gyönyörű állapotban van a magyar egészségkultúra. Pszichológushoz menjél el meg szabadságra!
2010. jún. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
én nem szoktam gyógyszert szedni de mikor már egy két ismerősőm elfordul tőlem akkor meggondolom
2010. jún. 18. 00:49
 7/16 anonim ***** válasza:

Na szóval. Háziorvos recept.


Ha viszont úgy érzed hogy gyakran kell szedned, akkor tényleg érdemes pszichologushoz pszichiáterhez menni.

2010. jún. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
de ne tudom ,hogy miért vényre adják az ilyen dolgokat. mi van ha valaki pusztán azért öl mert ilyennel nem volt kedve dokihoz fordulni és vény nélkül nem kapható megfelelő erősségű nyugtató?
2010. jún. 18. 22:48
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
NENENENENENE frontint ne! Én majdnem gyomormosással végeztem! Főleg ha apróságokon húzod csak fel magad!Én is ilyen voltam ordítottam olyanért is hogy pl fel van hajtódva a szőnyeg és miért nem lehet visszahajtani...aztán mamámnak mondtam hogy sík ideg vagyok, erre adott frontint.(neki a szíve miatt kell napi 1et szednie és kapja az orvostól) Egyik télen iszonyatos lelki válság volt itthon (pasik...) bevettem 3 dbot, annyira emlékszem hogy két nap múlva keltem fel, ráadásul a város másik végén, és észre sem vettem hogy elmozgattak. Úgyhogy a frontinról tegyél le, szedj Valerianát, természetes alapú és nem szokik rá a szervezeted!
2010. jún. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, elolvastam jobban a hozzászólásokat úgyhogy folytatom: az ilyen esetek miatt adják vényre. Mert akinek nincs feltétlen szüksége rá, az ne szedje (lásd én, és szerintem te is). Orvostól biztos nem tudod kikuncsorogni, még ha valami hiteles történetet adsz elő, akkor sem a frontin lesz az első amit felír. (főleg ha fiatal vagy). Nem érdemes! Tudom ez nem válasz a kérdésre de saját bőrömön tapasztaltam hogy NEM szabad! Felesleges! Igyál hangulatjavító teákat, sportolj valamit, vagy szüntesd meg az idegességed kiváltó okát. Nekem ez az aktuális barátom volt, mindig kiakasztott az önállótlanságával, a végén már tényleg mindenért kiabáltam vele. Ne sunnyogd ki azt a sz@rt. Felejtsd el azt is hogy létezik. Herbária hangulatjavító teával komolyan többre mész.
2010. jún. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!