Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan juthatnék be a bőrgyógy...

Hogyan juthatnék be a bőrgyógyászatra Debrecenben? Mit tanácsolnátok a pattanásos bőrömre?

Figyelt kérdés

Debrecenben lehetetlen bejutni a bőrgyógyászhoz, azt hiszem oda születni kell...:) Legutóbb mikor egy súlyos bőrproblémám volt és azonnali kezelésre szorultam volna (júliusban) azt mondták, hogy októberre adnak nekem időpontot! Mondanom se kell, hogy nem kértem az időpontot! Felőlük meg is dögölhet az ember... Most elmentem az OTI-ba és megkérdeztem, hogy hogy juthatnék be a bőrgyógyászhoz?? Azt mondták, hogy kérjek időpontot.....:D:D:D nevetséges... A háziorvosom azt mondta, hogy ha be akarok jutni akkor menjek be a rendelőbe és kész, más út nincs! Hát köszi, ez gusztustalan, vagy csak én nem jutok oda??

A problémám az lenne amúgy, ha már az orvosok nem hajlandók segíteni, hogy az arcomon és a mellkasomon rettentően sok pattanás és mitesszer jött elő az elmúlt 1 évben. Már szinte az összes vény nélkül kapható készítménnyel próbáltam kezelni, de semmi sem segített... Garnier Pure, Nívea Young, olcsó és drága krémek, tonikok, radírok stb....

Mi a francot vegyek?? Törjek be a bőrgyógyászhoz?? úgy legalább szóba áll velem...


2010. febr. 1. 15:07
 1/3 anonim ***** válasza:
A bőrgyógyra nem tudom a választ, mert máshol élek... Ami a konkrét javaslat: Bits n' Peaches, Aloe First, Aloe Propolis Creme.
2010. febr. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ de az utolsó kettőt már kipróbáltam! Az elsőt nem ismerem, de utána nézek! Köszi
2010. febr. 1. 17:16
 3/3 A kérdező kommentje:
Jah leesett, tudom már mi ez Bits n' Peaches, ennek a másik fajtáját már próbáltam, de nem segített! Anya foglalkozik ezekkel és mindenből van itthon úgyhogy a Forever-es termékcsaládot hagyjuk ki! Köszi
2010. febr. 1. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!