Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ínszalagszakadás/húzódás?...

Ínszalagszakadás/húzódás? Vagy csak meghúzódott? Részletek lent

Figyelt kérdés
Edzésen egy nagyobb darab sráccal birkóztam, és valahogy beakadt alá a lábam. Hallottam egy pattanást, amiről nem tudom hogy mi lehetett(gondolom vagy szalag vagy csak roppant egyet). Az eset után rá tudtam állni és a buszhoz el is tudtam menni ami hazavitt. Aznap este rohadtul bedagadt a bokám és nem tudtam ráállni. Este úgy fájt, hogy semmit sem aludtam. Na ez volt csütörtökön, azóta még mindíg nem tudok ráállni(most van szombat este). Folyamatosan borogatam ecetes vízzel, és bioptron lámpával süttetem napi 2x10 percet + tornáztatom(nyújtogatom, meg mozgatom). Annyit javult, hogyha egyhelyben tartom nem fáj, csak ha megmozdítom, és akkor is csak eleinte, ha folytatom a mozgást abbamarad a fájdalom. Ha hétfőig nem tudok ráállni húzok a dokihoz. Szerintetek mi lehet?
2012. febr. 18. 23:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Alighanem szalaghúzódás, de ezek elég makacs, lassan gyógyuló dolgok. Hétfőn mindenképpen röntgeneztesd meg, valószínűleg pár hétre be kéne gipszelni a lábadat, hogy nyugalomban legyen és mielőbb rendbe jöjjön.
2012. febr. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!