Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tölcsérmellkasom van, hol és...

Tölcsérmellkasom van, hol és melyik orvosnál tudom megműttetni?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, és már nagyon zavar a tölcsérmellkasom. Szeretném magam megműttetni de nem tudom h h induljak neki a dolognak. Akinek volt már ilyen műtéte megírná h hol és melyik orvosnál műtette meg magát? Nagyon fontos lenne! Ja és mennyibe kerül egy ilyen műtét?

Nem csak esztétikai okok miatt szeretném, hanem egészségügyi okok miatt is. Néha nagyon nehezen veszek levegőt, sokszor elájulok, és félek hogy ha nem műttetem meg magam akkor ez csak rosszabb lesz.:S


És ha nem nagy kérés, akkor tartanám 1-2 emberrel a kapcsolatot aki már megműttette magát, és érdeklődnék a részletekről!


Köszönöm szépen!:)



2012. febr. 22. 17:50
 1/3 anonim válasza:
46%

nemtudom bocs és vissza is kérdezek ha nem baj ...

az milyen? én még soha nem láttam/hallottam ilyenrõl

2012. febr. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy ismerősömet műtötték ezzel a SOTE-n, azt nem tudom melyik doki. Azt tudom, hogy el kellett érnie bizonyos kort,amikor már várhatóan nem nő tovább.Akkor beraktak neki oda egy lemezt,ami kinyomta a csontokat.Ezzel sokat kellett tornázni, meg lufit fújnia-ezt főleg az elején. És azt hiszem egy év múlva vették ki neki a mellkasából a lemezeket. Ő megszenvedett vele, mert nagyon sokszor fájlalta,de most már azt mondja megérte.
2012. febr. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia! Engem 2 hónapja a SOTE-n műtöttek és minden rendben volt, először is kell háziorvostól beutaló ortopédiára. és ott már megbeszéled az orvossal! Én bementem hozzá, megnézte és megkérdezte, hogy szeretném-e a műtétet mondtam igen, és kerestünk egy időpontot:) első hét nem vmi kellemes, de túl lehet élni! Ha van vmi kérdésed nyugodtan írj! Vagy ha meg megműttetted akkor mesélj milyen volt :)

14/L

2012. máj. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!