Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A sebészeti várólistát kitalál...

A sebészeti várólistát kitaláló/megszavazó politikusok és hozzátartozói is annyit várnak a műtétre, mint az egyszerű beteg?

Figyelt kérdés
Csípőprotézis műtétre várok.Az egyik lábamat már tudom használni, de a másik műtétjét orvosi javaslatra eltolták egy fél évvel.Fiatal vagyok (56/N), bírjam,amíg tudom.Tegnap jelentkeztem, és megdöbbentett a finanszírozás módosítása.Következő műtét 2010.február. Szomorú,hogy ennyire magára hagyják a mozgásukban súlyosan korlátozott embereket.Nem zsírleszívásra, mellnagyobbításra várok,hanem az őrült fájdalmak megszüntetésére.Tudom,hogy drága a műtét,de érdekel itt valakit az állampolgár egészsége? A politikusok is kivárják a sorukat? Felháborító!!!!!
2009. jún. 6. 07:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is jártam így, kivizsgálásra volt a gyermekemnek szüksége, nagyon komoly betegség gyanujával. 4 hónapra adtak időpontot.

Elvittem magánklinikára, kifizettem. Baj volt, kiderült, hogy sürgős műtétre szorul.

Én kitudtam fizetni a vizsgálatokat, a műtétet, de végig azon gondolkoztam, mit csinál az aki nem? 4 hónapig vergődik, mert még diagnózisa sincsen? Utána fél évig vár a műtétre? Nem jól van ez így.

2009. jún. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a "nagy embereknél" nyilván eltekintenek a várakozási időtől.
2009. aug. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne félj a politikusok mind magán kórházba mennek ha betegek lesznek. Volt régebben egy baleset, még a híradóban is benne volt, hogy a politikus kocsija neki ütközött egy másik autónak. A politikusnak eltört a lába, őérte mentőhelikopter jött. A másik autót vezető férfi élet-halál között lebegett, neki várnia kellett, míg küldtek érte mentőt. Csak névleg van demokrácia...
2009. aug. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

költői a kérdés. mint pl hogy melyik politikusasszony vállalná a szülést közkórházban, vagy melyik csürhetag menne urulógiára sztk-ba.

ja és: az egészségügy nem üzlet, még akkor sem ha ezt egy x5-ös bmw ablakán kiszólva nyilatkozzák. :)

2009. aug. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!