Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi lehet ez az ujjamon,...

Mi lehet ez az ujjamon, valami bőrkeményedés? Fontos!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Még azt hiszem február elején elég sokat "rágcsáltam" a bal kezemen a mutató ujjam közepét. Nem tudom miért. Rá egy hétre megduzzadt és egy kemény púp lett ott, egy bőrkeményedéshez hasonló. Bekrémeztem, és pár nap múlva már majdnem elmúlt. De ma egy nagyon nagy púp lett ott, kemény és ha hozzáérek fáj. Ökölbe akartam szorítani a kezem de szétnyílt, és megrepedezett. Iszonyatosan fáj, és még krémezni sem tudom mert szétnyílt.

sokan mondták, hogy ne írogassak a kezemre mert ilyen tüneteket okozhat. De szerintem ez nem ettől van.

De mégis mi lehet? Mit csináljak vele?

Én bőrkeményedés, vagy valamilyen allergiára tippeltem, más nem jutott eszembe mert nem volt még ilyen.

Remélem hamar kapok válaszokat mert nem bírom behajlítani az ujjam.


2012. febr. 27. 18:44
 1/2 tetris ***** válasza:
Már február elején is azért rágicsáltad éppen a bal kezed mutató újját, mert valami volt ott, ami birizgált, bár tudatosan még nem is érezted. Vagyis nem a rágcsálástól nőtt oda az az izé. Szerintem.
2012. febr. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm.
2012. febr. 27. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!